Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topalla Sofrada Yeni Yarışmacılar (21-25 Eylül)

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 21-25 Eylül tarihleri arasında yarışacak olan yarışmacılar ve kaynanaları belli oldu. Bu hafta da birbirinden iddialı gelin ve kaynanalar yarışmada yer alacak. Zuhal Topalla Sofrada Yarışmasında bakalım bu hafta kimler yarışacak…İşte Detaylar…..

Kaynana Gönül ve Gelini Hatice 21 Eylül 

Bu haftanın ilk günkü yarışmacısı Hatice Ecem Yıldırım 24 yaşında ve daha henüz 10 aylık evli. Hırslı ve inatçı olan Gelin Hatice Aslen Ankara’lı. Kayın validesini kıskandığını ifade eden gelin Hatice’nin kaynanası Gönül ise aslen Karslı. Gelinine oldukça güvenen Gönül hanım gelini ile iyi anlaştığını ifade ediyor.
21 Eylül Pazartesi haftanın ilk günü yarışan Hatice hanım diğer kaynanalardan toplamda 14 puan alırken Zuhal hanımda ise 5 puan almayı başardı. Diğer Kaynanaların Hatice hanıma verdikleri puanlar ise şu şekilde oldu. 
Zuhal Topalla Sofrada Hatice Hanımın Puanları 
Filiz Esen 4
Leyla Doğan 3
Fatma Sabuncu 3
Altun Karabele 4
Zuhal Topal    5

Kaynana Filiz ve Gelini Melike 22 Eylül 

22 Eylül Salı günü haftanın ikinci günü Zuhal Topalla Sofrada Gelin Melike Esen ve Kaynanası  Filiz Esen yarışacak. Gelin Melike hanım 1995 doğumlu ve şimdilerde 25 yaşında. 5 yıllık evli. Kıskanç birisi olduğunu  ifade eden yarışmacı aynı zamanda kendisine oldukça güveniyor. Kaynanası Filiz hanım ise Boşnak göçmeni. Yarışmaya Kocaeli’nden katılsa da İstanbul ilinde yaşıyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Melike Hanımın Puanları 
Gönül Yıldırım
Leyla Doğan  
Fatma Sabuncu
Altun Karabela
Zuhal Topal   
TOPLAM:   

Kaynana Leyla ve Gelini Derya 23 Eylül 

Zuhal Topalla Sofrada 23 Eylül Çarşamba haftanın üçüncü günü Gelin Derya Derya Doğan ve Kaynanası  Leyla Doğan yarışacak.  Çarşamba yarışmacısı Derya hanım bir çocuk annesi ve 31 yaşında. Kaynanası ile birlikte yaşıyor. Derya hanımın kaynanası Leyla hanım ise 3 çocuk annesi.Otoriter birisi olduğunu ifade ediyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Derya Hanımın Puanları
Daha fazla mesaj
Gönül Yıldırım
Filiz Esen  
Fatma Sabuncu  
Altun Karabela
Zuhal Topal   
TOPLAM:   

Kaynana Fatma ve Zuhal  24 Eylül 

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 24 Eylül Perşembe günü yarışacak olan Gelin Zuhal Sabuncu ile kaynanası Fatma Sabuncu oldu. Gelin Zuhal hanım 27 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Kendisi de aynı zamanda bir kaynana olan Zuhal hanımın mesleği aşçılık. Kaynanası Fatma hanım ise oldukça evhamlı birisi olarak kendisini tanımlıyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Zuhal Sabuncu’nun Puanları
Gönül Yıldırım  
Filiz Esen  
Leyla Doğan  
Altun Karabela  
Zuhal Topal    
TOPLAM:   

Kaynana Altun ve Gelini Demet 25 Eylül 

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında haftanın finalinde 25 Eylül 2020 Cuma günü Gelin  Demet Karabela ve kaynanası Altun Karabela yarıştı. Gelin Demet hanım 7 yıllık evli ve 32 yaşında. Bir çocuk annesi olan Demet hanımın anne ve babası aşçı. Kaynansı Altun hanım ise aslen Tokat’lı ve İstanbul ilinde oturuyor. 40 yıllık evli olan Kaynana Altun gelinine oldukça güveniyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Demet Karabela Puanı
Gönül Yıldırım
Filiz Esen  
Leyla Doğan  
Fatma Sabuncu  
Zuhal Topal    
TOPLAM:   
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler