Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Acemi Anneler Dizisi Cenk Kimdir?

Acemi Anneler dizisi Cenk karakterini canlandıran Ege Semih Erken yaşı boyu kilosu oynadığı diziler ve kariyeri hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile haberimizin devamında….

Acemi Anneler Dizisi Cenk Kimdir? 

Acemi Anneler Cenk rolünü canlandıran Ege Semih Erken 2017 yılında Best Model Türkiye yarışması ile tanınan isimlerden birisidir. Bu yarışmada 2. olmuştur. 
Daha fazla mesaj
Şimdilerde Acemi Anneler Dizisi Cenk karakteri ile Trt ekranlarında boy gösteren oyuncu dizi kariyerine Yasak Elma dizisi ile başlamıştır. Yasak elma Dizisinde Emre rolünü canlandıran oyuncunun ikinci dizisi ise Acemi Anneler dizisi oldu. 
Acemi Anneler Dizisi Cenk oldukça yakışıklı bir karakter olarak dizide yer alan isim olacaktır. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler geldiğinde yazımız güncellenecektir.
Acemi Anneler Dizisi Cenk karakterini canlandıran Ege Semih Erken hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bir önceki yazımızda sizlere Acemi Anneler Nil hakkında bilgiler vermiştik. 
Ege Semih Erken sosyal medya da kullandığı instegram hesabının kullanıcı adı egesemihh ve yazımız tarihi itibari ile 5644 takipçisi var. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Unknown diyor

    Abiiiiiiiii çoooooook yakışıklısııııııınnnnnn

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler