Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Acemi Anneler Dizisi Hayat Kimdir?

Acemi Anneler Hayat karakterini canlandıran Cansın Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Acemi Anneler Hayat hakkında merak edilen tüm detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında….

Acemi Anneler Dizisi Hayat Kimdir? 

Acemi Anneler Dizisi Hayat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cansın Yılmaz 21 Mart 1997 yılında Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Koç Burcu olan oyuncu 1,68 metre boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır. Gazi Üniversitesi Spor Fakültesinden mezundur.
Trt 1 ekranlarında ilk bölümü ile 18 Ekim Pazertesi günü başlayacak olan yeni günlük dizi Acemi Anneler Hayat rolünü canlandıran Cansın Yılmaz Aslen Rize’lidir.  
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Cansın Yılmaz Acemi Anneler dizisinde Hayat rolünü canlandıracak olan Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Daha önce de günlük bir dizi olan Beni Affet dizisinde rol almıştır.  2018 yılında Beni Bırakma Dizisinde canlandırdığı Özge karakteri ile ekranlarda yer alan oyuncu Acemi Anneler Dizisinde Hayat karakteri ile ekranlarda olacak. 
2018 Beni Bırakma (Özge) TV Dizisi
2011 Beni Affet (Güzel) TV Dizisi
Cansın Yılmaz cansnylmaz kullanıcı adı ile yazımız tarihi itibari ile 60,6bin takipçisi bulunan birisidir. Acemi Anneler Hayat rolünü canlandıran Cansın Yılmaz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşünce ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler