Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Acemi Anneler Dizisi Nil Kimdir? Gerçek Adı

Acemi Anneler Nil rolünü canlandıran Merve üçler Kim? Gerçek Adı yaşı, boyu kilosu ve kariyeri hakkında detayları vipdizi.net farkı ile haberimizin devamında bulabilirsiniz...

Acemi Anneler Dizisi Nil Kimdir? Gerçek Adı

Acemi Anneler Dizisi Nil Kimdir?


Acemi Anneler Dizisi Nil karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Merve Üçer Başkent Ankara'da 5 Şubat 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu 1,76 metre boyunda ve 53 kilodur. 

Lise eğitimi sonrasında Felsefe bölümünü Ankara Üniversitesinde tamamlamıştır. 2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışması sonrasında manken ve model olarak çalıştı. 

Şimdilerde Acemi Anneler Nil rolü ile Trt ekranlarında yer alan oyuncu dizi kariyerine ilk olarak İblisin Oğlu 13. Vahşet isimli sinema filmi ile başlamıştır.  2014 yılında Çılgın Dershane 3 isimli filmde Zeynep rolünü oynamıştır. 

İlerleyen dönemde Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinde Elif rolünü canlandırmıştır. Spor yapmayı ve kitap okumayı seven oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Merve Üçer'in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Beni Bırakma (Elif) (TV Dizisi)
2014 – Çılgın Dersane 3 (Zeynep) (Sinema Filmi)
2013 – İblisin Oğlu 13. Vahşet (Sinema Filmi)

Acemi Anneler Nil rolünü canlandıran Merve Üçer dizi de giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı takılar ve aksesuarlar hakkında bu bölümünden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Bir önceki yazımızda sizlere Acemi Anneler Dizisi Beyza hakkında bilgiler vermiştik. Trt ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan Acemi Anneler dizisi geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. 

1 yorum for "Acemi Anneler Dizisi Nil Kimdir? Gerçek Adı "