Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Acemi Anneler Dizisi Sevda Kimdir?

Acemi Anneler Sevda  Gerçek Adı? Kariyeri Yaşı Boyu Kilosu ve daha bir çok merak etiğiniz konu vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Acemi Anneler Dizisi Sevda Kimdir?

Acemi Anneler Dizisi Sevda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Begüm Topçu  Başkent Ankara’da 3 Haziran 1985 yılında dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu olan Begüm Toğçu 1,58 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Şimdilerde Acemi Anneler Sevda karakteri ile Trt ekranlarında yayınlanan günlük dizide rol alan oyuncu daha önce Banu karakteri ile Deniz Yıldızı isimli dizide rol almıştır. Begüm Topçu Konservatuarı Hacettepe Üniversitesinde okumuştur. Başarılı oyunca 2014 yılında evlenmiştir.
Bir çok tiyatro oyununda sahne alan Begüm Toğçu dizi kariyerine 2008 yılında Kınacılar Konağı isimli dizide canlandırdığı Asiye karakteri ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Deniz Yıldızı’nda rol alan oyuncu 2015 yılında Aşkların en Güzeli isimli dizide Zeyno karakterine hayat vermiştir. 
Yer Aldığı Projeler
Aşkların En Güzeli (Zeyno) 2015
Deniz Yıldızı (Banu) 2009 – 2015
Kınacılar Konağı (Asiye) 2008
Trt ekranlarında hafta için her gün yayınlanacak olan günlük dizilerden birisi olacak olan Acemi Anneler Sevda rolü ile dizide yer alacak olan Begüm Topçu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Acemi Anneler Dizisi Hayat rolünü canlandıran oyuncu hakkında bilgiler içeren yazımıza ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. begumtopcu85 kullanıcı adı ile instegramda yer alan oyuncunun yazımız tarihi itibari ile 56 Bin takipçisi bulunmaktadır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler