Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Alev Alev Dizisi Cemre’nin Kızı Güneş Kimdir?

Alev Alev Dizisi Cemre’nin kızı Güneş karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı yaşı okulu ve oynadığı diziler hakkında detaylar haberimizin devamında….

Alev Alev Dizisi Güneş Kimdir? Gerçek Adı 

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Alev Alev Dizisi Cemre‘nin kızı Güneş karakterine hayat verecek olan çocuk oyuncunun gerçek adı Kayra ORTA İstanbul ilinde 2012 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 8 yaşında olan Kayra  Şebnem Öskan ajansı oyuncusudur. Bal Parmak Reklamlarında rol alan çocuk oyuncu Kayra Orta ilk dizi deneyimini Alev Alev dizisi ile yaşayacaktır. 
Alev Alev  dizisinde çocuk oyuncu Güneş dizide  7 yaşında Cemre’nin kızı rolünü canlandıracaktır. Dizide babasını pek sevmeyen birisi olarak karşımıza çıkması beklenmektedir.  
 
Alev Alev dizisi Perşembe akşamları yayınlanan diziler arasında kısa bir süre sonra yerini alacaktır. Dizide bir çok ünlü ismin yanında çocuk oyuncu Güneş’de dizi hayranları tarafından merak edilmektedir. 
Alev Alev Dizisi Güneş karakterini canlandıran Kayra Orta hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Alev Alev Dizisi İskender hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler