Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Avukat Füsun Kim? Gerçek Adı

Arıza Dizisi Avukat Füsun Gerçek Adı 

Arıza Dizisi Avukat Füsun Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Dilara Aksüyek İzmir 1987 doğumludur. Arıza Füsun Ali Rıza’nın avukatı rolü ile dizide yer alan karakterdir. Show tv ekranlarının yeni dizisi Arıza Füsun Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Gibi Soruların yanıtlarımı vipdizi.net farkı ile sitemizde bulabilirsiniz. 
Arıza Füsun Alirıza’nın avukatlığını yapan isimdir. Kardeşinin ölümü ile ilgili dosyaya bakan gözü pek bir avukattır. Burak’ın kardeşini babası avukatı sustırmak için görevlendirir. Burak’ın abisi ise Avukat Fisun’a iş teklifinde bulunur. 

Arıza Dizisi Füsun Kimdir?

Arıza dizisi Füsun dizide rol alan Ali Rıza karakterinin avukatını canlandırmaktadır. Avukat Füsun gerçek adı Dilara Aksüyek Ali Rıza’nın mahallesinde yaşamaktadır. Dizide 25 yaşındaki bir avukatı canlandırmaktadır. 
Arıza Dizisi Ali Rıa karakterine hayran olan Füsun onunla evlenmek istemektedir. Ali Rıza’nın ablası da dahil olmak üzere mahalle bu durumun farkındadır.  Arıza Dizisi ana karakteri olan Ali Rıza ise Dilara’ya pek ilgi duymaz ve onunla çok ta ilgilenmez. 

Arıza Dizisi Füsun Kimdir? (Dilara Aksüyek) 

Arıza Dizisi Avukat Füsun rolünü canlandıran  Dilara Aksüyek İzmir ilinde  24 Temmuz 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro merkezinde almıştır. Dizilerde genellikle yardımcı karakter olarak yer alan Dilara Akyüksek ilk olarak Filiz karakteri ile Evlerden biri isimli dizide rol almıştır. 
Arıza Dizisi Füsun rolü ile izleyeceğimiz oyuncu son olarak 2017 yılında İstanbul’lu Gelin dizisinde İpek karakterini canlandırmıştı. Oyuncunun yer aldığı dizi ve projeler ise şunlardır. 

Dilara Aksüyek’in Yer Aldığı Diziler

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

2012 – Evlerden Biri (Filiz)
2013 – Merhamet (Şaadiye)
2014 – Kadim Dostum (Deniz)
2015 – Adı Mutluluk (Dolunay)
2015 – Muhteşem Yüzyıl (Mahfiruze Sultan)
2016 – Mahrumlar (Tanem)
2017 – İstanbullu gelin (İpek)
2020 – Arıza (Füsun)

Arıza Dizisi Füsun’un Kıyafetleri

Merakla beklenen Arıza Dizisinde Füsun rolünü canlandıran  Dilara Aksuyek dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyat bilgiler dizi hayranları tarafından oldukça merak uyandırmaktadır. 
Arıza Avukat Füsun’un dizide giydiği ayakkabı ve kullandığı küpe kolye bileklik ve diğer aksesuarlar hakkında yorum alanından sorularınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
Arıza Dizisi Avukat Füsun Kim? Gerçek Adı
Arıza Dizisi Avukat Füsun Kim? Gerçek Adı 

Arıza Dizisi Füsun rolünü canlandıran Dilara Aksüyek hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Fikret karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler