Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları

Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları 

Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları dizi hayranları tarafından oldukça merak edilen konular olacaktır. Show tv ekranlarında eylül ayı içinde başlaması beklenen Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu ile adeta şimdiden gümbür gümbür geliyoruz dedirtiyor. 
Doğru Cevap  
Dizide Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan başrollerde yer alırken bu ikilinin giydiği elbise takı gözlük ve aksesuarlar hakkında detayları vipdiz.net farkı ile sitemizide bulabilirsiniz.
Arıza Dizisinde zengin ve güçlü olan bir taraf ve normal yaşantısı olan bir başka taraf yer alıyor. Ayça Ayşin Turan zengin olan tarafta yer alırken oyuncunun elbise marka model ve fiyatları ise dizi ile birlikte merak edilecek konular arasındadır. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri, takıları, kolye ve küpeleri ile güneş gözlüklerinin marka model ve fiyat bilgileri hakkında sormak istediklerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. dizinin ilk bölümünde oyunculardan birisinin elinde bulunan sonsuzluk işareti ile dövmesi şimdiden merak konusu oldu.
Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları
Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Aksesuarları 

Arıza Dizisi Ayça Ayşin Turan Kıyafetleri

Arıza dizisi Ayça Ayşin Turan dizide genç ve güzel bir doktor rolü ile ekranlara geliyor. Ayça Ayşin Turan doktor olacağı için giyim tarzı lüks ve Yaz olduğu için elbise, etek, şort olacaktır ilk başlarda. Kıyafetlerinin yanına tamamlayıcı olacak aksesuarlar ise çanta, ayakkabı olacaktır.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler