Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çocukluk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yerini alan Kimsesizler Dizisi oyuncuları ve karakterleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. vipdizi.net farkıyla bu yazımızda sizlere Çocukluk dizisi oyuncularını tanıtacağız. Başarılı dizilere imza atan Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Kimsesizler dizisi MEDYAPIM ve MF Yapım imzası taşıyor. 

Çocukluk Dizisi Konusu ve Oyuncuları 

  1. Mahir (Erdal Beşikçioğlu) 
  2. Ayşegül (Burcu Özberk) 
  3. Mavi  (Beren Gökyıldız) 
  4. Mozi (Kübra Süzgün)
  5. Bambi (Nilay Yeral)
  6. Zeynep (Derinsu Akkuş)
  7. Betül (Damla Cercişoğlu)
  8. Gülay (Selen Öztürk) Detaylar İçin Tıklayınız….

Çocukluk Dizisi Mahir Kimdir

Çocukluk Dizisi Mahir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Erdal Beşikçioğlu Başkent Ankara’da 5 Ocak 1970 yılında dünyaya gelmiştir. Babası Ordu Ünyeli’dir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Bir Çok tiyatro dizi ve filmde rol almıştır. Behsat Ç dizisi ve filminde canlandırdığı Cinayet Büro Amiri karakteri ile hemen herkesin hafızalarında yer etmiştir. :ocuklukDizisinde Ali Kaan Çocuk Evinin sahibidir. 

Çocukluk Dizisi Ayşegül Kimdir? 

Çocukluk Dizisi Ayşegül karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burcu Özberk 12 Aralık 1989 Eskişehir’de doğumludur. Tiyatro eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında almıştır. Yay Burcu olan oyuncu 1,62 metre boyunda ve  53 kilo ağırlığındadır. Üniversite yıllarında Muhteşem Yüzyıl isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 
Çocukluk Dizisi Ayşegül Kimdir?
Güneşin Kızları dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Burcu Özberk Şahane Damat ve Badem Şekeri isimli dizilerde rol almıştır daha sonra. Direniş Karatey isimli sinema filminde Türkan rolü ile beyaz perdede yer alan oyuncu Aslan ailem isimli dizide Burcu rolünü oynamıştır. Son olarak 2019 yılında Afilli Aşk Dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır. 

Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Mavi Kimdir? 

Çocukluk Dizisi Mavi rolünü canlandıran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız 29 Eylül 2009 yılında Ankara’da doğmuştur. Kızım Dizisinde canlandırdığı Öykü karakteri ile tanınan küçük oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Mavi Kimdir?
Kızım (Öykü) (TV Dizisi) – 2018
Bal Kaymak (Bade) (Sinema Filmi) – 2018
Anne (Melek) (TV Dizisi) – 2016
Güldüy Güldüy Show – 2016
Kocamın Ailesi (Pelin) (TV Dizisi) – 2014-2015

Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Mozi Kimdir?

Çocukluk Dizisi Mozi karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı Kübra Süzgün İstanbul 26 Haziran 2009 doğumludur. İlk dizi deneyimi Aslı rolü ile Kimsesizler dizisidir. 2015 yılında Arka Sokaklar dizisi  olmuştur. Kadın Dizisinde Nisan rolünü canlandıran küçük oyuncu Cingöz Recai ve Resimdeki Sevgili isimli filmlerde rol almıştır. 
Kübra Süzgün’ün rol aldığı diziler:
2015 – Arka Sokaklar (Melek)
2015 – Kördüğüm (Aslı)
2015 – Yaz’ın Öyküsü (Damla)
2016 – Mayıs Kraliçesi (Aslı)
2016/2017 – İçerde (Eylem)
2017 – Kadın (Nisan Çeşmeli)

Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Bambi Kimdir?

Çocukluk Dizisi Bambi karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı Nilay YERAL İstanbul 2003 doğumludur. Yusuf Güney Gün ajans oyuncusudur. Türkcell reklamlarında rol almıştır. 
Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Bambi Kimdir?
Çocukluk dizisinde Bambi çocuk evinde kalan kızlardan birisidir. İlk dizi deneyimi Kimsesizler dizisi olacak olan Nilay Yeral dizide rol alan çocuk oyunculardan birisidir.

Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Zeynep Kimdir?

Çocukluk Dizisi Zeynep karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı Derin Su Akkuş İstanbul ilinde 2013 yılında dünyaya gelmiştir. Derin Su Akkuş’un ilk dizi deneyimi ise Çocukluk Dizisi olacaktır.
Çocukluk Dizisi Çocuk Oyuncu Zeynep Kimdir?
Çocukluk Dizisi Zeynep rolünü canlandıran Derin Su Akkuş 7 yaşında, ilkokul 2. sınıfa gitmektedir

Çocukluk  Dizisi Betül Kimdir? Öğretmen Betül

Çocukluk Betül Öğretmen Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Damla Cercisoğlu 4 Mart 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kimsesizler Dizinde bir öğretmeni canlandıracak olan Damla Cercisoglu şimdilerde 39 yaşındadır. 168 cm boyunda ve 54 kg ağırlığında olan güzel oyuncu Sosyoloji bölümünü İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. 
Çocukluk Dizisi Betül Kimdir? Öğretmen Betül

Kimsesizler Dizisi Betül rolünü canlandıran Damla Cercisoğlu aslen Diyarbakırlı’dır. 2003 yılında Gülüm dizisinde rol alan oyuncu 2006 yılında Hacer karakteri ile Kızlar Yurdu isimli projede yer almıştır. Son olarak 2019 yılında Mucize Doktor Dizisinde rol alan Damla Cercisoğlu Kimsesizler Dizisi Betül Öğretmen rolünü oynamaktadır. 
Kimsesizler (Betül) – 2020
Mucize Doktor – 2019
Çanakkale 1912  (Hemşire) – 2012
Yaban Gülü – 2008
Candan Öte (Sude) – 2006
Kızlar Yurdu (Hacer) – 2006
Gülüm – 2003

Çocukluk Dizisi Konusu 

Kimsesizler dizisinde geçmişte yaşadığı tüm hayatını bir kenara bırakan Mahir karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu Ali Kaan isminde bir çocuk evi açmıştır. Açtığı çocuk evinde memur olarak çalışan Ayşegül rolü ile Burcu Özberk vardır. Mahir buraya gelen ve burada kalan kimsesiz çocukların doğru aileyi bulması amacı ile elinden geleni yapardı.  
Ali Kaan çocuk evinde aynı odada kalan çocuk oyuncular ise Mavi karakteri ile  (Beren Gökyıldız), Mozi karakteri ile (Kübra Süzgün), Bambi karakteri ile  (Nilay Yeral) ve Zeynep karakteri ile (Derinsu Akkuş) dur. Bu çocuklar  ailelerini bulma yolunda birlikte paylaştıkları  acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları ayrılmaz kız kardeşler haline getirmiştir .
Çocukluk Dizisi Oyuncularını tanıttığımız yazımızın burada sonuna geldik. Kimsesizler Dizisine yeni katılacak olan oyuncular hakkında detayları vipdizi.net farkı ile bu bölümde bulabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.