Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Çocukluk Dizisi Nene Kim? Gerçek Adı Yaşı

Çocukluk Dizisi Nene karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı yaşı okulu ve oynadığı diziler hakkında detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Çocukluk Dizisi Nene Kim? Gerçek Adı Yaşı

Çocukluk Dizisi Nene Kimdir?

Çocukluk dizisi Nene karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İpek Çiçek'dir. Nene Umut evinde kalırken evlatlık verilir. Nene ve Mahir aslında pek de anlaşamazlar. Nene evlatlık olarak gittiği aile ile anlaşamadığı için yüzü boyalı bir şekilde Umut Evine geri döner.

Çocukluk Nene Rolü Canlandıran İpek Çiçek Kimdir?

Çocukluk Dizisi Nene rolünü canlandıran İpek Çiçek İstanbul ilinde  26 Mart 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Daha önceleri Gençliğim Eyvah dizisinde Ayşe rolünü canlandırmıştı.  Çocukluk Dizisinde ise henüz 16 yaşında olan Nene isimli çocuk karakteri canlandıracaktır. 

Çocukluk Dizisi Nene  Gerçek Adı

İpek Çiçek Bilgi Üniversitesinde oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Asiye Kocaman Ajans’a kayıtlıdır.  Başarılı oyunu İpek Çiçek 2020  yılında Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 

Dört Köşe isimli sinema filminde rol almıştır. Kariyerine Trt 1’in sevilen günlük dizisi Elimi Bırakma ile başlamıştır. Çocukluk Dizisi Öğretmen Betül hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
 

Yorum Gönder for "Çocukluk Dizisi Nene Kim? Gerçek Adı Yaşı "