Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Fox Tv Genç Yetenekler Atölyesi Dizi Oyunculuğu Eğitimi

Fox Tv Genç Yetenekler Atölyesi Dizi Oyunculuğu Eğitimi almak isteyenlerin başvuruları nasıl ve ne şekilde yapacaklarını merak ediyor.  FOX’un “Genç Yetenekler Atölyesi”ne başvu yapan katılımcılar arasından seçilecek 120 kişi Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden eğitim almanın yanı sıra FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerde de konuk oyuncu olabilecek. 

Pandemi ve covit 19 virüsü nedeni ile bu yıl  FOX, “Genç Yetenekler Atölyesi Sadri Alışık Kültür Merkezi iş birliği ile dijital olarak yapılacak. Yarışmaya başvuru yapmak isteyen adayların fox.com.tr’de adresinde bulunan formu doldurmaları gerekmekte. 

Fox Genç Yetenekler Atölyesi başvuru formu

Fox Genç Yetenekler Atölyesi formunda yer alan bilgiler arasında adınız soyadınız doğum tarihiniz telefon numaranız e posta adresiniz öğrenim durumunuz okul bilgileriniz yer almaktadır. Formda yer alan bilgileri doğru bir şekilde doldurarak dizilerde oyuncu olma yolunda şanslı kişi olabilirsiniz. 

Formda yer alan bilgilerde yaşadığınız şehir daha önce oyunculuk eğitimi alıp almadığını ve deneme çekimi tecrübeniz olup olmadığına dair soruları da yanıtlamanız gerekmekte. Daha sonra ise Denem Çekimi yapacağınız bir videonun linkini formdaki kutucuğa yapıştırarak formu gönderebilirsiniz.
Fox Tv Genç Yetenekler Atölyesi Dizi Oyunculuğu Eğitimi


Başvuru Formu İçin :https://www.fox.com.tr/Genc-Yetenekler-Atolyesi/Basvuru-Formu

Yorum Gönder for "Fox Tv Genç Yetenekler Atölyesi Dizi Oyunculuğu Eğitimi "