Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Dizisi Asuman Kim? Gerçek Adı

Gönül Dağı Dizisi Asuman Kimdir? 

Gönül Dağı Dizisi Asuman rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Hazal Çağlar Dizide Belediye Başkanının kızı rolünü canlandırmaktadır. Dizinin ana karakteri olan ramazan ise Asumana sevdalıdır. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Gönül Dağı Asuman karakterini canlandıran Hazal Çağlar 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimlerini No : 10 Temel de almıştır. Beykent Üniversitesi mezunudur. Aile Hükümeti isimli projede rol alan oyuncu şimdilerde Gönül Dağı Dizisi Asuman rolü ile ekranlara geliyor. 
Trt ekranlarında yayınlanacak olan Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları ve Karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. İlk bölümü ile 17 Ekim akşamı yayınlanacak olan Gönül Dağı Dizisi Anadolu Bozkırında unutulmaz aşkların hikayesini konu edinecek.
Küçük Anadolu’da tüm imkansızlıklar ve engellemelere rağmen zoru başarmaya çalışan 3 kuzenin hayat hikayesi anlatılacak. Dizinin ana karakterlerinden olan Taner’in çocukluk dönemi aşkı olan Dilek ile buluşma hikayesinin yanı sıra kuzenleri ile birlikte yaptığı icat konu edilecek. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.