Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek Adı

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kimdir? 


Gönül Dağı Dizisi Ramazan Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cihat Süvarioğlu Konya ilinde 23 Eylül 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Konya’lı olan oyuncu Terazi burcudur. 
Çocukluk dönemini Kayseri ilinde geçiren oyuncu Üniversite Eğitimlerini İstanbul ilinde MArmara Üniversitesinde tamamlamıştır. Bu okulda İşletme okuyan oyuncu Tiyatro Eğitimlerini İstanbul Belediyesinde tamamlamıştır. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Şimdilerde Gönül Dağı Dizisi Ramazan rolü ile ekranlara gelen Cihat Süvarioğlu son olarak Yüzleşme isimli dizide rol almıştır. Yandex ve En para isimli firmalara ait reklamlarda da rol alan oyuncu Ölene Kadar ve Diğer Yarım isimli dizilerde rol almıştır. 
Cihat Süvarioğlu Filmleri ve Dizileri
2019 – Yüzleşme
Avrupa -Tiyatro
Bizde Yok-Tiyatro
Öğüt-Tiyatro
91.1 – Sinema
Yandex – Enpara – Televizyon Reklamı
Diğer Yarım -Dizi
Ölene Kadar -Dizi
Gönül Dağı Ramazan dizide Veysel ve Tamer ile amcaoğludur. 66 adını verdikleri uçaklalarını bitirmek için ellerinden gelen tüm mücadeleyi vermektedirler. Yaptıkları uçağı mühendislerin görmeye geleceğini sevinç içinde öğrenseler de yanan motor onların canını oldukça sıkmıştır. 
Gönül Dağı Ramazan karakterini canlandıran Cihat Süvarioğlu hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Gönül Dağı Dizisi Keriman hakkında bilgiler bu bağlantıda. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.