Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek Adı

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kimdir? 


Gönül Dağı Dizisi Ramazan Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cihat Süvarioğlu Konya ilinde 23 Eylül 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Konya'lı olan oyuncu Terazi burcudur. 

Çocukluk dönemini Kayseri ilinde geçiren oyuncu Üniversite Eğitimlerini İstanbul ilinde MArmara Üniversitesinde tamamlamıştır. Bu okulda İşletme okuyan oyuncu Tiyatro Eğitimlerini İstanbul Belediyesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Gönül Dağı Dizisi Ramazan rolü ile ekranlara gelen Cihat Süvarioğlu son olarak Yüzleşme isimli dizide rol almıştır. Yandex ve En para isimli firmalara ait reklamlarda da rol alan oyuncu Ölene Kadar ve Diğer Yarım isimli dizilerde rol almıştır. 
 
Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek Adı

Cihat Süvarioğlu Filmleri ve Dizileri

2019 – Yüzleşme
Avrupa -Tiyatro
Bizde Yok-Tiyatro
Öğüt-Tiyatro
91.1 – Sinema
Yandex – Enpara – Televizyon Reklamı
Diğer Yarım -Dizi
Ölene Kadar -Dizi

Gönül Dağı Ramazan dizide Veysel ve Tamer ile amcaoğludur. 66 adını verdikleri uçaklalarını bitirmek için ellerinden gelen tüm mücadeleyi vermektedirler. Yaptıkları uçağı mühendislerin görmeye geleceğini sevinç içinde öğrenseler de yanan motor onların canını oldukça sıkmıştır. 

Gönül Dağı Ramazan karakterini canlandıran Cihat Süvarioğlu hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Gönül Dağı Dizisi Keriman hakkında bilgiler bu bağlantıda. 

Yorum Gönder for "Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek Adı "