Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Gönül Dağı Dizisi Veysel Kim? Gerçek Adı

Gönül Dağı Dizisi Veysel Kim? Gerçek Adı 


Gönül Dağı Dizisi Veysel karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Semih Ertürk İstanbul ilinde 14 Ekim 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Terazi Burcu olan oyuncu 1,76 metre boyunda ve 70 kilo ağırlığındadır. Mavi renkli gözleri ile dikkat çeken oyuncu Konservatuar eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde almıştır. 

Şimdilerde Gönül Dağı Dizisi Veysel rolü ile ekranlara gelen oyuncu reklam filmleri ile kariyerine başlamıştır. 2015 yılında Yok Artık isimli sinema filmi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. 

İlerleyen dönemde atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar OLmaz dizisinde rol almıştır. Tarihi dizilerden olan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Said karakteri ile rol alma fırsatı bulan oyuncu Gönül Dağı dizisinde Veysel rolünü canlandıracaktır.
Gönül Dağı Dizisi Veysel Kimdir? Gerçek Adı

İlk bölümü ile 17 Ekim akşamı yayınlanacak olan Gönül Dağı Dizisi Veysell karakterini canlandıran Semih Ertürk hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gönül Dağı Dizisi Zahide rolü hakkında merak ettiğiniz konular için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.  

Yorum Gönder for "Gönül Dağı Dizisi Veysel Kim? Gerçek Adı "