Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kefaret Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı

Kefaret Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı 


Kefaret Dizisi Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nurgül Yeşilçay nereli kaç yaşında kariyeri gibi bilgileri vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Kefaret Dizisi Doktor Ahmet karakterinin eşi rolü ile dizide yer alacak olan Nurgül Yeşilçay Afyon ilinde  26 Mart 1976’da dünyaya gelmiştir. 

Oyuncu 1.65 metre boyunda 55 kilo ve Koç burcudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Gülperi dizisinde dizi ile aynı karaktere hayat vermiştir. Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Fox ekranlarında yayınlanacak olan ve Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanan Kefaret dizisinde rol alacaktır. 
 
Kefaret dizisinin çekimlerinin kısa bir sür sonra  İstanbul’da başlayacağı ve dizide Yurdaer Okur ve Mert Fırat ile başrollerde yer alacak olan Nurgül Yeşilçay dizide Zeynep karakterine hayat verecek ve değişen hayatı konu edilecektir. Nurgül Yeşilçay, dizide özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi “Zeynep” karakterine hayat verecek.

Kefaret Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı

Kefaret Dizisi Zeynep (Nurgül Yeşilçay) Kıyafetleri 

Kefaret Dizisi başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay'ın dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ise dizi hayranları tarafından merak edilmektedir. Kefaret dizisi Zeynep kıyafet ve elbiseleri marka model ve fiyat bilgileri hakkında yorum alanından sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. 

Kefaret Dizisi Zeynep (Nurgül Yeşilçay) KıyafetleriKefaret Dizisi Zeynep karakterini canlandıracak olan Nurgül Yeşilçay 1998 yılında Her şey Çok Güzel Olacak filminde hemşire rolü ile beyaz perde de yer alırken aynı yıl ise İkinci Bahar isimli dizide rol almıştır. 

Kefaret Dizisi Zeynep karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. 

2 yorum for "Kefaret Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı "

  1. Son bölümde zeynepin uzun beyaz mantosu

    YanıtlaSil
  2. Kefaret dizisinde son bölümde Zeynep’in giydiği kaban markası Fever.

    YanıtlaSil