Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Akif Kimdir? Piraye Hanımın Hastası

Kırmızı Oda Dizisi Akif Kimdir? 

Kırmızı Oda Dizisi Akif dizide yer alan doktorlardan Piraye hanımın hastası olarak dizinin yeni bölümünde dahil oldu. Akif kendisinin ilaç kullanmayı bıraktığını ablasının ona deli raporu almak istediğini ancak kendisinin iyi olduğunu anlatır. 
Matematik öğretmeni olan Akif beyin çantasında bir çok çöp bulunması ise dikkat çekti. Doktor hanımın odasında konuşmaya başlamadan önce ses kayıt cihazları ile kayıt ediyor. 

Çantasında taşıdığı çöpler ise oldukça kokmaktadır. Kırmızı Oda Dizisi Akif karakterini canlandıran oyuncu Deniz Hamzaoğlu hakkında detaylar aşağıda. 
Piraye hanım Akif’in çantasında bulunana çöplerin bir tanesinin çöpe bir tanesinin ise çantada kalmasını istiyor. Kırmızı Oda Akif Çöpte tüm bulduklarını toplayan ve biriktirin birisi. 

Kırmızı Oda Dizisi Akif Hikayesi Nedir

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Akif başarılı bir Matematik öğretmenidir. Bir gün okula giderken okuldaki öğrencilerden birisini yer ağlarken görür. Bu kızın ismi Selin’dir. Selin ise arkadaşları arasında Akif Hoca’ya aşkı ile bilinir. 
Parkta Akif hoca onun yarasına bakarken Selin birden Akif hocaya sarılır. Bu sırada Selin’i sevmeyen iki öğrenci onların fotoğraflarını çeker ve Okula yayarlar. Okul Müdürüne kadar giden bu olay sonrası Akif Hoca kendisine öğrencinin sarıldığını söylese de bunun ispatlayamaz. 
Bu sebeple o tarihten sonra yaşadığı iftiradan sonra her şeyi kayıt etmeye ve her şeyi toplamaya başlar. Marketten alışveriş yaparken bile kayıt yapar. 

Kırmızı Oda Dizisi Akif Gerçek Adı 

Kırmızı Oda Dizisi Akif rolü ile dizide yer alan Deniz Hamzaoğlu 27 Kasım 1979 İstanbul doğumludur. Aslen Trabzon’ludur. Yay burcu olan oyuncu 1.75 metre uzunlukta ve 90 kilogram ağırlıktadır.
Kırmızı Oda Akif rolü ile ekranlara gelen oyuncu ilk olarak 1986 yılında Yaygara 87 isimli Sinema filminde rol almıştır. Son olarak Ya İstiklal Ya Ölüm isimli dizide rol alan oyuncunun dizi ve filmleri ise şunlardır.
Yaygara 87 – Sinema Filmi – 1986
Karadayı – Tv Dizisi – 2012/2015
Tatlı Küçük Yalancılar – Tv Dizisi – 2015
Hayat Şarkısı – Tv Dizisi – 2016
Dört Köşeli Üçgen – Sinema Filmi – 2016
Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü – Sinema Filmi – 2017
Aile Arasında – Sinema Filmi – 2017
Nefes Nefese – Tv Dizisi – 2018
Halka – Tv Dizisi – 2019
Bayi Toplantısı – Sinema Filmi – 2020
Ya İstiklal Ya Ölüm İstiklal Ya Ölüm – Tv Dizisi – 2020
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler