Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Anne ve Babası Kimdir

Kırmızı Oda Dizisi Alya karakteri  dizinin ilk bölümünden bu yana hikayesi ile merak edilen önemli bir karakter olarak dizide yer almaktadır. Alya doktor hanıma açıldıkça hikayesi de izleyenleri oldukça hüzünlendirmeye devam ediyor. Alya çocukluğuna inerek hikayesini anlatmaya başladığında izleyenler Alya’nın anne baba ve babaannesi rolünü canlandıran oyuncuların kimler olduğunu merak ettiler. Bu yazımızda sizlere vipdizi.net olarak Alya’nın Babası, annesi ve babaannesi hakkında bilgiler vereceğiz. 

Kırmızı Oda Alya’nın Babası Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Babası karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğu Alpan  İstanbul ilinde 18 Eylül 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Alpan, Barda, İstanbul Çocukları, Zehirli Sarmaşık, Nuri Gibi dizi ve filmlerde rol alan oyuncu Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Babası rolünü canlandırmaktadır. Alya’nın Babası dedesi öldükten sonra ailenin reisi olmuştur. 
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

İstanbul’a sık sık iş için giden Alya’nın babası burada çok güzel bir kadın olan Alya’nın annesi ile evlenmiş ve onu gelin olarak getirmiştir. Konaktakiler Alya’nın annesini bir türlü kabul edememişlerdir. Alya’nın babası bir gün meyhanede içerken karısına laf atan birisini vurarak öldürmüş ve 7 yıl hapis yatmıştır. Hapisten çıktıktan sonra ise Alya ile hiç ilgilenmemiştir. Doğu Alpan Kırmızı Oda dizisinden önce son olarak Kalp Atışı isimli dizide Cihan karakterine hayat vermiştir. 

Kırmızı Oda Alya’nın Annesi Kimdir? 

Kırmızı Oda Alya’nın Annesi Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Annesi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cemre Melis Çınar Ankara ilinde  13 Mayıs 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan oyuncu Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. 
Kırmızı Oda Alya’nın Annesi Kimdir?
Alya’nın annesi Alya doğduğunda 2 gün boyuncu kızının çirkin doğması sebebi ile ağlamıştır. Alya ile hiç ilgilenmeyen Alya’nın annesi evin içinde adeta ruh gibi gezinen birisidir. Erkek çocuk doğurmadığı için sürekli olarak horlanmış ve dışlanmıştır. Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın annesi rolü ile ekranlara gelen Cemre Melis Çınar Son olarak Yaralı Kuşlar Dizisinde rol almıştır. İçimdeki Hazine ve Cenaze İşleri isimli filmlerde rol almıştır.
 

Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Babaannesi Kimdir?

 

Kırmızı Oda Dizisi Alya'nın Babaannesi Kimdir?

Kırmızı Oda Alya’nın Babaannesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Asuman Bora Ankara ilinde 1 Ocak 1959 yılında dünyaya gelmiştir. Oğlak Burcu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Babaannesi oldukça otoriter bir kadındır. Kocası öldükten sonra evin reisliğini almak istese de Alya’nın Babası buna izin vermemiştir. 
Kırmızı Oda Dizisi Alya'nın Babaannesi Kimdir?

Alya’nın babaannesi gelini erkek bir torun veremediği için onu dışlamış ve diğer gelinlerine sahip çıkmıştır. Alya ile de ilgilenmeyen babaanne Alya’nın bu durumunun mimarlarında birisidir. Son olarak  
Kırmızı Oda Dizisi Ömer Karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler