Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Galip ve Karısı Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Garip Kimdir? Hikayesi Nedir? 


Kırmızı Oda Dizisi yeni bölümde Doktor hanımın danışanı olarak dizide yer alacak olan Galip karakterini kimin canlandırdığı ve Garip’in hikayesi dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Sevilerek İzlenen Cuma akşamlarının fenomen dizisinde Bu hafta yayınlanacak olan bölümde karısı tarafından aldatılan ve onu öldürmek isteyen Galip’in Hikayesi konu olacak. Peki Kırmızı Oda Garip Kimdir? Hikayesi Nedir? Hangi oyuncu canlandırmaktadır. Tüm Detaylar Haberimizin devamında… 
Kırmızı Oda Garip dizide daha önce kısa bir süre ekranlara gelen ve kliniğin mutfağında çalışan Hüseyin’in arkadaşı Kırmızı Oda Loto Milyoneri Salih tarafından Doktor hanıma getirilir. Doktor hanım Garip ile ilk görüşmesinde nasıl can alacağını sorar. Namus için karısını öldürmeye niyetli olan Garip’in hikayesi bakalım ne kadar sürecek. 

Kırmızı Oda Dizisi Garip Gerçek Adı? 

Kırmızı Oda Dizisi Garip rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Celil Nalçakan 10 Haziran 1978 yılında Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. Anne ve babası öğretmen olan Dizi kariyerine ilk olarak Sıla isimli dizi ile başlamıştır. Bu dizide Dilaver rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2009 yılında ise Kış Masalı dizisinde rol almıştır. 
2010 yılında Bitmeyen Şarkı ve Hanımın Çiftliği dizilerinde rol alan Celil Nalçakan 2011 yılında Hüseyin karakteri ile Keşanlı Ali Destanında rol almıştır. Galip Derviş dizisinde Selim rolünü oynamıştır. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Poyraz Karayel isimli dizi ve sinema filminde Zülfikar karakterlerine hayat verdi. 2019 yılında Cem karakteri ile Bir Aşk Hikayesi isimli dizide rol alan oyuncu şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi Galip rolü ile ekranlara geliyor. 

Kırmızı Oda Garip’in Sevgilisi  Menekşe Kimdir? 

Kırmızı Oda Garip'in Karısı
Kırmızı oDa Dizisi Garip doktor hanıma Salih tarafından yönlendirilen ve aldatıldığı gerekçesi ile bir danışan olarak yer alacaktır. Dizi fragmanında Garip’in Sevgilisi Menekşe  gece kulübünde çalıştığı yada eğlendiği görülmektedir. Galip’in karısı hakkında bilgiler geldiğinde bu bölüm güncellenecektir. Kırmızı Oda Loto Zengini Salih hakkında detaylar için burayı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler