Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Naz-Sibel-Ceyda Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Naz Kimdir? 

Kırmızı Oda Dizisi Naz karakteri dizide bu hafta Ahmet karakterini canlandıran Emre Kınay’ın ilk eşinden olan kızını canlandırdı. Kırmızı Oda Dizisi bu akşam yayınlanan  bölümünde Naz’ın Babası Ahmet ile yaşadığı diyalog ile başladı. 
Naz babasına annesinin babasının yüzünden kanser olduğunu söylediğinde Emre Kınay gözyaşlarına boğuldu. Daha sonra Ahmet  kliniğe giderek eski karısına dönmek istediğini anlattı. 

Kırmızı Oda Dizsisinde bu hafta konuk oyuncu olarak Piraye’nin Kocası Tarık karakteri ile Tansel Öngel dahil oldu. Bu hafta dizide Emre Kınay Ahmet karakteri ile eski eşine dönmek isteyen bir babayı canlandırırken kızı Naz ile Eski Karısı Ceyda merak konusu oldu. 

Kırmızı Oda Ceyda Kimdir? 

Daha fazla mesaj
Kırmızı Oda Dizisi Ceyda Naz’ın annesi ve Ahmet beyin eski karısı olarak diziye dahil oldu. Ceyda’nın  daha sonra üzüntüden kanser olduğunu kızı Naz babasına söyler. Ahmet doktorundan Ceyda ile en azından tekrar görüşmek istediğini söyler. Doktor hanım ise Ceyda hanımın kırıldığını söyler. 

Kırmızı Oda Dizisi Sibel Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Sibel Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Sibel Ahmet’in karısını aldattığı karakterdir. İkinci eşidir. Sibel Ahmet’e kendisini çok önemli hissettiren birisi olarak hayatına girmiş. Sibel Ahmet’e Ceyda’nın vermediği sevgiyi veren birisi olduğu için Ahmet Bey onu tercih etmiş. 
Kırmızı Oda Dizisi Sibel rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Defne Bölükbaşıoğlu1991 doğumludur. Tiyatro eğitimlerini Bilkent Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler