Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Necdet Kim? Gerçek Adı

Kırmızı Oda Dizisi Necdet Kim? Gerçek Adı 

Kırmızı Oda Dizisi Necdet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Taha Baran Özbek 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın kocasının ilk eşinden olan oğludur Necdet. Namık Meliha ile evlendikten sonra aynı evde uzun yıllar yaşadığı Necdet ve babası ile yaşamış. Necdet daha sonra evin alt katında çıkan yangın sonrasında evlenerek ayrılmış. 
Meliha’nın eşi Namık’ın oğlu olan Necdet yılları sonra hastalanarak tekrar İstanbul’a gelir. Kanser olan Necdet’in İstanbul’a geldiğinden ve ölmek üzere olduğunu öğrenen Meliha ona yardımcı olmak için onun yanına gitmeye başlar ve ona yemek yedidir. Necdet ise tedavisi sonrasında yanına sık sık gelen Meliha’ya ilk gördüğünden beri aşık olduğunu söyler. 
Necdet’in babası ise Meliha ve oğlu arasında bir aşk yaşandığından her daim şüphe duymuştur. Meliha Necdet’e bakmak için gizli saklı Necdet’in evine gidip geldikten sonra kocası tarafından her defasında dövülmüştür. 
Kırmızı Oda Dizisi Necdet rolü ile ekranlara gelen oyuncu Taha Baran Özbek, Kültür Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümü öğrencisidir. 2018 yılında Dip isimli dizide rol alan oyuncu aynı yıl Bir Litre gözyaşı Dizisinde oynamıştır. 

Bizim Hikaye ve Azize dizilerinde rol alan oyuncu  son olarak Kırmızı Oda Dizisi Necdet karakterini canlandırmıştır. Kırmızı Oda Dizisi Alya’nın Anne ve Babası hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Taha Baran Özbek rol aldığı diziler
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

2018 – Dip Dizisi
2018 – Bir Litre Gözyaşı Dizisi
2018 – Bizim Hikaye Dizisi
2019 – Azize Dizisi
2020 – Kırmızı Oda Dizisi

Kırmızı Oda Necdet’in Hikayesi Nedir? 

Kırmızı Oda Dizisi Necdet’in hikayesi oldukça merak edildi. Dizinin son anlarında Necdet ile ilgili önemli bir detay açıklanacağı sırada Meliha doktor hanımın yanından kalkarak oradan ayrıldı. Meliha Necdet’in evine girdiğinde karşılaştığı şey ise izleyenler tarafından merak konusu oldu. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler