Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Osman Kimdir? Çocuk Oyuncu

Kırmızı Oda Dizisi Osman Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Osman karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı Emir Özyakışır’dır. Gülperi dizisinde Can karakterine hayat veren Emir Özyakışır Kırmızı Oda Dizisi son bölümde dizide rol alan isim oldu. Mankenlik ve oyunculuk yapan Emir Özyakışır bir çok reklam filminde rol almıştır. 

Kırmızı Oda Osman’ın Hastalığı Nedir?

Kırmızı Oda Osman Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden kliniğe gelen ve sürekli olarak ağzında düdük çalan birisidir. Yetkililer 2 gündür düdük çaldığını ve ellerinden aldıklarında kustuğunu ifade ettiler. Deniz hoca’nın hastası olan Küçük Osman’a Deniz olmayınca Ayşe Hoca ilgilenir.

Kırmızı Oda Düdük Çalan Çocuk Kim?

Düdük çalarak gelen Küçük Osman ile Deniz ve Doktor hanımın plan yapması sonucunda Doktor Ayşe ilgilenmek zorunda kalır. Ayşe hoca onunla birlikte müzik aleti çalarak onun düdük çalmasını bir üre sonra sona ermesini sağlar.

Daha fazla mesaj
Kırmızı Oda Dizisinde bu akşam yayınlanan bölümde diziye dahil olan Küçük Osman annesinin arkadaşı kırmızı bir düdük hediye eder. Osman ise hayallerinde annesi ve onun arkadaşını görerek düdüğü ağzından bırakmaz ve soluk soluğa nefes alır.
Kırmızı Oda Dizisi Osman Kimdir? Çocuk Oyuncu
Osman’ın hikayesinde annesi ile dışarda gezerken susadığını söyleyen Osman’a annesi su almak için gittiği sırada onu bir duvarın üzerine oturtur ve su almaya bakkala gider. Korkarsa düdüğü çalmasını ister. Bu sırada düğün konvoyu davul ve zurnalar ile birlikte gelmektedir. 

Kırmızı Oda Osman’ın Annesi 

Osman onları mutluluk içinde izlerken birden kendini bilmez magandalar havaya ateş etmeye başlar. Osman ise korkarak kulaklarını tıkar ve düdüğü çalmaya başlar. Düdük sesini duyan Kırmızı Oda Osman’ın annesi ise koşarak Osman’ın yanına gelirken silah ile vurulur ve ölür. Osman böylelikle babasının yokluğunda annesini de kaybeder. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler