Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kırmızı Oda Dizisi Duygu Kim? Gerçek Adı Hikayesi

Kırmızı Oda Dizisi son bölümde hikayesi ile duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Bu yazımızda sizlere Kırmızı Oda Duygu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı yaşı kariyeri ve hikayesi ile Kırmızı Oda Duygu'nun Annesi ve Babası  hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Kırmızı Oda Dizisi Duygu Kimdir? 

Kırmızı Oda Dizisi Duygu Kim? Gerçek Adı Hikayesi


Kırmızı Oda Duygu Ayşe hanıma gelen danışanlardan birisidir. Genç bir kız olan Duygu Piraye hanıma 'Ye Ben ne Yapacağımı Bilmiyorum, annemler beni öldürür, evlatlıktan reddeder' derken gözyaşlarını tutamamaktadır. Duygu'nun annesi ve babası doktor hanım ile görüşürken kızlarının taciz edildiğini öğrenirler. Ayşe hanım Duygu ile birlikte Duygunun anne ve babasını da dinleyecektir son bölümde..

Kırmızı Oda Duygu Gerçek Adı?

Kırmızı Oda Dizisi Duygu rolü ile son bölümde ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı yaşı okulu ve kariyeri hakkında detayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Kırmızı Oda Duygu Kim?

Kırmızı Oda Dizisi Duygu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Naz Sayıner İstanbul ilinde 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Reklamlarda ve filmlerde rol alan Duygu Kırmızı Oda Dizisinde bu hafta konuk oyuncu olarak yer alan isim oldu. 

Naz Sayıner Kırmızı Oda Duygu rolünden önce Bir Deli Rüzgar isimli dizide rol almıştır. Bu dizide Zeliş karakterini canlandıran Duygu Siyah Beyaz Aşk isimli dizide de rol almıştır. 2016 yılında Mercan karakteri ile Bana Sevmeyi Anlat isimli dizide oynayan oyuncu Gecenin Kraliçesinde ise Burcu rolünü canlandırmıştır. 

Kırmızı Oda Duygu'nun Hikayesi 

Doktor Ayşe hanıma danışan olarak gelen Duygu tacize uğrayan genç bir kızı canlandırmaktadır. Duygu annesi tarafından oldukça sıkılan genç 15 yaşında bir kızdır. Duygu ders çalışırken telefonuna gelen bir mesaj sonrasında hayatı değişir. Oğuzhan isminde birisi ile telefonda mesajlaşmaya başlayan Duygu Oğuzhan ile arkadaşlık kurar.Kırmızı Oda Duygu'nun Annesi Kimdir?

Kırmızı Oda Duygu'nun Annesi Kimdir?


Kırmızı Oda Ayşe hanıma danışan olarak gelen ve tacize uğradığı ortaya çıkan Duygu'nun annesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Burcu Kara'dır. Başarılı oyuncu 1 Mart 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncu Bursa doğumludur. Anne ve babası öğretmen olan oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. 

Kırmızı Oda Duygu'nun annesi rolü ile ekranlara gelen Burcu Kara son olarak Milat isimli dizide Gökçe karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
Kırmızı Oda Duygu'nun Annesi


Haziran Gecesi (Duygu) (2004)-Dizi
Elveda Derken (Zeynep) (2007)-Dizi
İpsiz Recep (Ayşe) (2008)-Dizi
Maskeli Balo (Zeynep) (2010)-Dizi
Kirli Beyaz (Zeynep) (2010)-Dizi

Yıllar Sonra (Seda) (2011)-Dizi
Tozlu Yollar (Feraye) (2013)-Dizi
Tatar Ramazan (Ebru) (2013)-Dizi
Milat (Gökçe) (2015)-Dizi

Kırmızı Oda Duygu'nun Babası Kimdir?

Kırmızı Oda Duygu'nun Babası


Kırmızı Oda tacize uğrayan genç kız Duygu'nun babası rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Beyti Engin oldu. Beyti Engin, 18 Eylül 1981'de Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. Bir çok dizi ve filmde rol almış ve seslendirme yapmıştır. 

Kırmızı Oda Dizisi Duygu ile birlikte Duygu'nun anne ve babası hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Mucize Doktor Dizisi Bu hafta yayınlanan bölümde Meliha'nın Kızı Melek doktor hanıma danışan olarak gelecek. Meliha'nın Kızı Melek hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 


Yorum Gönder for "Kırmızı Oda Dizisi Duygu Kim? Gerçek Adı Hikayesi "