Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı Dizisi Bulut Kim? Gerçek adı

Kuzey Yıldızı Dizisi Bulut Kimdir?

Kuzey Yıldızı Dizisi Bulut karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Armağan OĞUZ İstanbul 1984 doğumludur. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterinin okul arkadaşı rolü ile dizide yer alacak olan Armağan Oğuz dizide Bulut rolünü canlandıracak. Kuzey Yıldız’a olan aşkından dolayı Bulut’u oldukça fazla kıskandığından dolayı geçen bölüm ona kafa atmıştı. 
Bulut ile Yıldız öğrenciyken birlikte bir çok kez yemek yemiş hatta Yıldız ona yamaklar hazırlamıştır. Bulut ve Yıldız baş başa yemek yediklerinden geçmişte Yıldız’ın Kuzey’e olan aşklarından bahsettiler. Yıldız Kuzey’in geri döndüğünü Bulut’a söylediğinden Bulut’un yüzü adeta asıldı. Bulut ise anlatılanlar karşısında kulaklarına inanamadığını söyler. 

Armağan Oğuz kimdir? Kuzey Yıldızı Bulut

Kuzey Yıldızı dizisine Yıldız’ın çocukluk ve okul arkadaşı Bulut karakterini canlandıran Armağan Oğuz İstanbul ilinde 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Liseyi başarı okullardan olan İstanbul Lisesinde tamamlamıştır. İstatistik Bölümünü ise Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlamıştır. Armağan Oğuz 2008 yılında Best Model Of Türkiye yarışmasında  birincilik kazanmıştır.
New York Film Academyde oyunculuk eğitimleri almıştır. Şimdilerde Kuzey yıldızı Dizisi Bulut karakteri ile ekranlarda olan Armağan Oğuz Dağ 2 ve Börü filmlerinde oynadı. Tarihi dizilerden Olan Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol alan oyuncu sevilen dizi Kuzey Yıldızında Bulut rolünde ..
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Kuzey Yıldızı Bulut Kim?
Yıldız‘ın okul arkadaşı olan  Bulut diziye dahil olunca Kuzey artık kıskançlık krizlerine girdi adeta. Bunu fırsat bilen yıldız ise intikamını bol bol alacaktır. Dizide ne kadar kalacağı belli olmayan Bulut karakteri ile Kuzey7in çekişmelerini bir süre izleyeceğiz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler