Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Cüneyt Kim? Radyonun Sahibi

Masumlar Apartmanı Cüneyt Kim? Radyonun Sahibi 

Masumlar Apartmanı Dizisinde İnci’nin çalıştığı radyonun sahibi olan aynı zamanda da Uygar’ın dayısı olan Cüneyt karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Barış Bağcı 27 Mayıs 1975 Karaman doğumludur. 
Diriliş dizisinde Noyan karakteri ile hemen herkes tarafından tanınan başarılı oyuncu  Konservatuvar bölümünü Konya Üniversitesinde tamamlamıştır. Masumlar Apartmanı Dizisinde İnci’nin de istifa etmeden önce çalıştığı radyonun sahibi olan Cüneyt dizide zaman zaman ekranlara gelmektedir. 
Cüneyt Radyo’yu Uygar’ın gözünün önünde durması için açık tuttuğu ve Uygar ile İnci’nin birlikte radyo programı yapmasının ve arkadaşlık etmelerinin Uygar’a iyi geldiğini ifade etmişti. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Radyo ve Cüneyt’in akıbeti nasıl olacak hep birlikte izleyeceğiz. Zira İnci radyodan istifa etti ve gizli saklı bir şekilde Han ile evlendi. 
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Masumlar Apartmanı Uygar’ın Dayısı Cüneyt rolünü canlandıran Barış Bağcı son olarak Çember dizisinde rol almıştır. Bu diziden önce Diriliş dizisi Komutan Noyan karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır. 
Çember Başkomiser Barış 2017
Diriliş Ertuğrul Baycu Noyan 2015-2016
Kara Kutu Katip Günal 2015
Küçük Hanımefendi Ömer 2011-2012
Yaprak Dökümü Ali Sarper 2009-2010
Yaralı Yürek Veysel 2007
Kırık Kanatlar Halim 2006-2007
Gümüş Emir 2005
Rol aldığı sinema filmleri
Film Karakter Yıl
Pazarları Hiç Sevmem Ali 2011
Kaybedenler Kulübü Devrim 2010
Nefes: Vatan Sağolsun Üsteğmen Barış 2009
Pars: Kiraz Operasyonu

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Masumlar Apartmanı Uygar’ın Dayısı Cüneyt hakkında bilgiler verdiğimiz yazımız burada sona erdi.  
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler