Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Gerçek Adı

Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Gerçek Adı 

Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Uğur Uzunel 12 Kasım 1988 İzmir doğumludur. Sahne Sanatları ve Oyunculuk eğitimlerini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. Akrep Burcu olan oyuncu 2014 yılında Şeref Meselesi isimli dizi ile kariyerine ilk adımı atmıştır.

Masumlar Apartmanı Han’ın Arkadaşı Esat Han ile okul ve yurt arkadaşıdır. Han ile birlikte yurt dışında birlikte okuyan Esat Han’ı patronu gibi görmez. Onun çocukluk arkadaşıdır.Han’ın kardeşlerine olan düşkünlüğü ve kardeşlerinin durumunu bilmeyen Esat Han’ı sıkıştırarak neyi olduğunu sorar. Han ise Evdeki durumları arkadaşı Esat’a şimdilik anlatamaz. 

Masumlar Apartmanı Dizisi Esat dizide hayatına doğru bir kadının girmesini beklemektedir. Hayatına doğru bir kadın ile birlikte baba olmak istemektedir. Aşk ve Mavi Dizisinde İsmet karakteri ile hemen herkes tarafından tanınan oyuncu şimdilerde Masumlar Apartmanı Dizisinde Esat rolünü canlandıracaktır. 
Masumlar Apartmanı Trt ekranlarında Salı akşamları izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken dizinin ilk bölümü 15 Eylül akşamı ekranlara gelecek. Dizinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Uğur Uzunel’in rol aldığı bazı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Daha fazla mesaj
Masumlar Apartmanı (2020), 
Afili Aşk (Erkut Özkayalı, 
Aşk ve Mavi 
 Şeref Meselesi (Selim),
Ağır Roman Yeni Dünya
Masumlar Apartmanı Dizisi Esat
Masumlar Apartmanı Dizisi Esat Kim? Gerçek Adı 
Masumlar Apartmanı Dizisi Uygar karakteri hakkında sizlere bir önceki yazımızda bilgiler vermiştik. Masumlar Apartmanı Dizisi Esat karakteri hakkında düşünce ve görüşlerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler