Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Akın ve Annesi Kimdir

Mucize Doktor Dizisi 1 Ekim akşamı yayınlanan bölümde böbrek nakli olacak olan Akın ile anne ve babası diziye konuk oyuncu olarak dahil oldu. Akın annesinin böbreğini alacak olan küçük çocuktur. 
Akın’ın babası Metin  hastaneye geldiğinde Akın’ın annesi onu istemediğini söyler. Mucize Doktor Dizisi Çocuk Oyuncu Akın ile annesi ve babası Metin merak edilen karakterler oldu. Ameliyat olacak olan Akın’da annesi gibi babasını istemediğini söyler. 

Mucize Doktor Akın Kimdir? 

Mucize Doktor Dizisi Akın rolünü canlandıran çocuk oyuncu dizide konuk oyuncu olarak yer almaktadır. Her hafta bir başka konuk oyuncuyu dizide barındıran Mucize Doktor Dizisi Bu haftanın çocuk oyuncusu Akın karakteri oldu. 

Mucize Doktor Akın’ın Babası Metin Kimdir?

Dizide Böbrek nakli olacak olan Akın’ın babası karsından ve oğlu Akın’dan ayrıdır. Oğlunun ameliyat olacağını öğrenen Metin hastaneye gelir ve oğlunu görmek ister. Bu duruma Akın2ın annesi tepki göstererek onun gitmesini ister. Aynı şekilde Akın’da babasının görmek istemediğini söyler. Mucize Doktor Akın’ın Babası Metin Karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar geliyor. 

Mucize Doktor Akın’ın Annesi Kimdir?

Dizide bu hafta böbrek nakli olmak için hastaneye gelen Akın ve annesi oldu. Konuk oyuncu olarak dizide rol alan Akın’ın annesi kocası ile ayrıdır. Karısı Metin’i oğlu Akın’ın yanında olmasını istemez. Akın’ın annesi oğluna böbreğini verecek olan kişidir. Mucize Doktor Akın’ın annesi hakkında detaylar geliyor. 
Mucize Doktor Akın ve Annesi Kimdir

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.