Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Mucize Doktor Başak Kimdir? Bebek Bakıcısı

Mucize Doktor Başak Kimdir? 


Mucize Doktor Dizisinde Kıvılcım'ın küçük bebeğini evlatlık edinen ablası Beliz ve Ferman bebeğe bir türlü bakıcı bulamamışlardı. Ali Vefa'nın seçiciliği yüzünden bakıcı bulmakta zorlanan Beliz'in yardımına Tanju hoca yetişir ve 10 yıldır tanıdığı Benek Bakıcısı Başak hanımı Beliz ile tanıştırır. Mucize Doktor Dizisi Bebeğin Bakıcısı Başak olurken karakteri canlandıran oyuncu merak edildi. 

Sevilerek İzlenen Mucize Doktor dizisinde son bölümde diziye dahil olan ve ilerleyen bölümlerde dizide sık sık görünecek olan Leyla'nın Bakıcısı Başak karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar geliyor.

Mucize Doktor Dizisi Başak karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı kariyeri ve diğer bilgilerine geçmeden önce geçen bölüm neler yaşandı kısaca hatırlayalım. Dizide Ali Vefa sevgilisi Nazlı'ya cest yapmak için yarışı onların kazanması için bulduğu bilgileri Nazlı'nın görmesini sağlamış ve yarışı kaybetmişlerdi. 

Mucize Doktor Başak Kimdir


Mucize Doktor Başak karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Mucize Doktor Dizisi Ferda hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Mucize Doktor Başak Kimdir? Bebek Bakıcısı "