Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Dizisi Dicle Kim? Gerçek Adı

Mucize Doktor 36. Bölümde Dicle isimli şiddet mağduru birisi diziye dahil olacak. Peki Mucize Doktor Dicle Kim? Gerçek adı kariyeri yaşı boyu hakkında merak edilen tüm detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Mucize Doktor Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizide her hafta hastaneye konuk oyuncular dahil olmakta. 

Mucize Doktor Dizisi Dicle Kimdir? 

Mucize Doktor Dicle karakteri ile diziye dahil olan oyuncu katıldığı bir eğlenceden dönerken şiddete uğrayacak ve onu birisi kurtaracaktır. Gördüğü şiddet sonucu yüzü gözü morluk içinde ekranlara gelecek olan Dicle karakteri adeta hastaneyi ikiye bölecek. Bir tarafta hastane yönetimi diğer tarafta ise Ferman ve ekibi olacak. 
Daha fazla mesaj
Mucize Doktor Dizisi Dicle
Mucize Doktor Dizisi son bölüme Nazlı’nın Babası İsmet diziye dahil olmuş ve alkolü bıraktığına Nazlı dahil herkesi inandırmıştı. Ali Vefa’dan borç isteyen ve aldığı para ile hemen gidip alkol alan İsmet’in durumunu Ali Vefa’yı ise oldukça üzmüştü. 
Mucize Doktor Dicle
Mucize Doktor Dizisi Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri hakkında bilgiler bu bölümde kısa bir süre sonra güncellenecektir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler