Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Mucize Doktor Dizisi Tolga Kimdir?

Mucize Doktor Dizisi Tolga

Mucize Doktor Dizisi Tolga Kimdir? 

Mucize Doktor Dizisi Tolga dizinin 34. bölümünde konuk çocuk oyuncu olarak dizide yer alan isim oldu. Tıpkı Ali Vefa gibi Down Sendromlu olan küçük Tolga'nın babası kaza yaparak Berhayat hastanesine kaldırılır. Hastanede ise ilk söylediği şey oğlu Tolga'nın Pendik'deki durakta olduğudur. Sevilerek izlenen Mucize Doktor Dizisinde Tolga rolünü canlandıran çocuk oyuncu hakkında detaylar haberimizin devamında...

Mucize Doktor Küçük Tolga'nın babası hastanedeyken kimseleri olmadığını ve Tolga'nın down sendrom hastalığı bulunduğunu söyleyerek onun çok korkacağını anlatır.  Anlatır anlatmasına ancak onu ciddi olarak anlayan Ali Vefa olur. Doktor Ali Vefa ise küçük Tolga'nın başına bir şey gelebileceği endişesi ile oldukça telaşlanır.

Ali Vefa hastaneden ben çocuğu bulmak için gidiyorum dediği sırada Tanju hoca onu görür ve gitmesine izin vermez. Ali Vefa ise onu yalnızca kendisinin anlayacağını söyleyerek arkadaşlarından onu idare etmelerini isteyerek onu aramaya koyulur. Tanju hocadan habersiz bir şekilde Ali Vefa Küçük Tolga'yı aramaya koyulur. Bu sırada hastaneden ayrıldığını anlayan Tanju hoca onu arayarak ona kızar.

Mucize Doktor Çocuk Oyuncu Tolga Gözlüklü Sarı ve Uzun Saçlı sevecen bir karakter olarak diziye dahil olacaktır. Dizide Tolga karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı yaşı ve kariyeri hakkında detaylar bu bölümde bilginize sunulacaktır. 
Mucize Doktor Dizisi Tolga Kimdir?
Yorum Gönder for "Mucize Doktor Dizisi Tolga Kimdir? "