Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir?

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? 

Mucize Doktor Dizisi 32. Bölümde diziye dahil olan Tuğçe karakteri ayaklarının kesilmesini isteyen bir çocuk rolünü canlandırmaktadır. Sevilerek izlenen Mucize Doktor Dizisinde son bölüde Tuğçe ayaklarının kesilmesini istemektedir. 
Berhayat Hastanesi Doktorları ise küçük Tuğçe’nin kurtarılması için bakalım asıl bir çare bulacaklar. Mucize Doktor Küçük Tuğçe ayaklarındaki sorun için bir çok kez ameliyat olmuş hatta ayaklarına teller takılmıştır. Son çare olarak küçük kız artık ayaklarının kesilmesini istemektedir. 

Mucize Doktor Tuğçe’nin Hastalığı Nedir?

Diğer yandan dizinin son bölümünde ali Vefa’nın istifası gündem olacak konular arasında yer alacaktır. artık Sizin asistanınız değilim diyerek istifa ettiğini söyleyen Ali Vefa dizide gene duygu dolu sahnelerin yaşanmasına sahne olacaktır. 
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar vipdizi farkı ile bu bölümde yer alacaktır. Mucize Doktor Dizisi Tuğçe rolü ile hastaneye yatan oyuncu 8 Ekim akşamı yayınlanan bölümde en çok merak edilen karakterler olacaktır. 
Bu haftaki bölümde Ali Vefa’nın istifası dizide konu edilirken diğer yandan ayaklarından rahatsızlığı olan Tuğçe’nin durumu konu olacak.  Güncelleme 08/10/2020 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler