Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Neil Armstrong Aya Giderken Hangisini Götürmüştür

Neil Armstrong Aya Giderken Hangisini Götürmüştür?


AY'DA YÜRÜYEN İLK İNSAN OLAN NEİL ARMSTRONG, AY'A GİDERKEN YANINDA HANGİSİNDEN PARÇALAR GÖTÜRMÜŞTÜR?

Galileo'nun teleskobu
Newton'ın peruğu
Wright Kardeşler'in uçağı
Einstein'ın beyni

Wright Kardeşler, Orville, Wilbur, tarihte ilk defa motorlu uçak uçuran Amerikalı kardeşlerdir. Uçakları 11 saniyede 40 m uçurarak havacılıkta yeni bir çığır açmıştı.


Milyoner Olmak İster Hikmet'in 250 Bin liralık  Sorusunun Cevabı yarışma hayranları tarafından 17 Ekim akşamı oldukça merak edildi. Atv ekranlarında sevilerek izlenen yarışma programına geçen hafta damga vuran yarışmacının süresi yetmediği için 11. sorusu bu akşam yayınlanan bölüme kaldı.

Kim Milyoner İster İşte yarışmasında 17 Ekim akşamı yayınlanan bölümde Urfalı Hikmet'e  sorulan 250 bin liralık sorunun cevabına ilk olarak vipdizi.net farkı ile ulaşabilirsiniz 

Sakarya Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğrenci olan Hikmet Karakurt geçen hafta yayınlanan bölümde 125 bin liralık soruyu bilerek 250 bin  liralık soruyu görmeye hak kazanmış ancak süre yetmemişti. 


Hikmet'in ailesi yaz aylarında tarım işçisi olarak çalışmakta ve 8 kardeştir. Yarışmada gösterdiği başarı ile adından oldukça söz ettiren Hikmet Karakurt'un 250 Bin liralık Sorununun Cevabı sitemizde...

Milyoner Olmak İster Hikmet'in 250 Binliralık  Sorusunun Cevabı

Milyoner Hikmet'in Soru ve Cevapları 

Milyoner Hikmet aşağıda yer alan ilk 10 cevabı kendisi ve jokerleri yardımları ile yanıt vererek 250. TL lik soruyu görmeye hak kazandı.  

1-Toka
2-Karalama Yapmak
3-Gemi
4-Hababam Sınıfı 
5-10
6-Asya
7-Edip Cansever
8-Galatasaray -Beşiktaş
9-Yüksek Desibelle Islık Çalmak
10-37

Yorum Gönder for "Neil Armstrong Aya Giderken Hangisini Götürmüştür"