Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Neil Armstrong Aya Giderken Hangisini Götürmüştür

Neil Armstrong Aya Giderken Hangisini Götürmüştür?


AY’DA YÜRÜYEN İLK İNSAN OLAN NEİL ARMSTRONG, AY’A GİDERKEN YANINDA HANGİSİNDEN PARÇALAR GÖTÜRMÜŞTÜR?
Galileo’nun teleskobu
Newton’ın peruğu
Wright Kardeşler’in uçağı
Einstein’ın beyni
Wright Kardeşler, Orville, Wilbur, tarihte ilk defa motorlu uçak uçuran Amerikalı kardeşlerdir. Uçakları 11 saniyede 40 m uçurarak havacılıkta yeni bir çığır açmıştı.
Milyoner Olmak İster Hikmet’in 250 Bin liralık  Sorusunun Cevabı yarışma hayranları tarafından 17 Ekim akşamı oldukça merak edildi. Atv ekranlarında sevilerek izlenen yarışma programına geçen hafta damga vuran yarışmacının süresi yetmediği için 11. sorusu bu akşam yayınlanan bölüme kaldı.
Kim Milyoner İster İşte yarışmasında 17 Ekim akşamı yayınlanan bölümde Urfalı Hikmet’e  sorulan 250 bin liralık sorunun cevabına ilk olarak vipdizi.net farkı ile ulaşabilirsiniz 
Sakarya Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğrenci olan Hikmet Karakurt geçen hafta yayınlanan bölümde 125 bin liralık soruyu bilerek 250 bin  liralık soruyu görmeye hak kazanmış ancak süre yetmemişti. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Hikmet’in ailesi yaz aylarında tarım işçisi olarak çalışmakta ve 8 kardeştir. Yarışmada gösterdiği başarı ile adından oldukça söz ettiren Hikmet Karakurt’un 250 Bin liralık Sorununun Cevabı sitemizde…

Milyoner Hikmet’in Soru ve Cevapları 

Milyoner Hikmet aşağıda yer alan ilk 10 cevabı kendisi ve jokerleri yardımları ile yanıt vererek 250. TL lik soruyu görmeye hak kazandı.  
1-Toka
2-Karalama Yapmak
3-Gemi
4-Hababam Sınıfı 
5-10
6-Asya
7-Edip Cansever
8-Galatasaray -Beşiktaş
9-Yüksek Desibelle Islık Çalmak
10-37
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.