Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti

Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti

Sadakat Dizisi 1. Bölüm Özetinde dizinin oyuncuları ve karakterleri tanıtıldı. Dizinin ana karakteri olan Asya Özel bir hastanede Doçent olarak Baş Hekim Yardımcısı olarak görev yapan genç ve güzel alımlı ve bir çocuklu birisidir. İzmir’de gayet güzel olan yaşamını severek ve aşık olarak evlendiği Mimar Volkan için bırakarak onunla birlikte Tekirdağ iline taşınmıştır. Sadakatsiz Dizisi Volkan ile Asya’nın Ali isminde küçük bir oğulları vardır. Mutlu bir aileleri olan Volkan ve Asya çiftinin hayatı ise bir saç parçası ile değişecektir.
Sadakatsiz Dizisinde rol alan diğer karakterler  Mert ve Bahar Asya ve Volkan2ın hemen yanı başında yaşamaktadırlar. Zaman Zaman çocukları Ali’ye Mert ve Bahar bakmaktadır. Derya ile Asya aynı hastanede çalışmaktadır. Aslında Volkan Derya ve Asya çocukluk arkadaşıdır. Volkan’ın annesi ise hastadır. Asya ise bir süre onunla ilgilendiği için kayınvalidesi tarafından sevilmektedir. 

Kocası Volkan’ın kullanmış olduğu atkısında sarı uzun bir kadın saçı bulur. İçine kurt düşen Asya kocasının yanında asistan olarak çalışan Serap‘tan şüphelenir. Serap’ın kızı ile Asya’nın oğlu Ali aynı okulda okumaktadır.  Kocasının kendisine bir asistanı olduğunu söylemeyen Volkan’dan şüphelenir. Serap ile Asya sohbet ederlerken Serap işten saat:5 de çıktıklarını söyleyince Asya’nın yüzü asılır. Asya’nın kocası her gün eve akşam saat: 8 de gelmektedir aslında. 

Sadakatsiz Dizisi 2.Bölüm Fragman İzle

Sonraki gün kocasından iyice şüphelenen Asya akşam çıkışta onu takip eder. kocasının annesinin evine gittiğini görünce derin bir oh çeker. Kayın Validesinin evinde Volkan Asya’ya her gün annesini görmeye geldiğini söyler. Volkan’ın annesinin bakıcısı ise Volkan2ın bir aydır gelmediğini söyleyince Asya tekrar yıkılır.
Asya içini kemiren şüpheyi yakın arkadaşları olan  Bahar ve Derya’ya anlatır. Onlar buna ihtimal vermezler. İçindeki şüpheler onu kocasının telefonunu karışmaya kadar götürür. Bu arada bir otelin değerlendirme mailini görünce  karşısında adeta yıkılır. Kocasına durumu belli etmemeye çalışan Asya Volkan’ın resim galerisi açılışına gideceğini söylemesi üzerine hazırlanır. Ressam kadın aynı zaman da Belediye reisinin de eşidir. Volkan bu projeye tüm parasını yatırmıştır. 
Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti
Sergide ikram edilen şarapların tadını hatırlayan Asya kocası ile müşterisi arasında bir ilişki olduğunu anlar. Çünkü bir gece önce aynı şaraptan eve getirmiştir Volkan. Sergideki kadın Asya’ya kendi üzüm bağlarının özel şarabı olduğunu ifade etmiştir. 

Sadakatsiz Dizisi 2.Bölüm 2.Fragman İzle

Sadakatsiz Dizisi Doktor Asya kendisine muayene olmaya gelen Nil ismindeki bir hasta kendisinde uyku ilacı yazmasını ister. Asya ise bunu reddeder. Volkan’ı takip etmesi karşılığında ona uyku ilacını yazar. Volkan’ı takip eden Nil onu bir eve girerken görür. Çıkışta ise onu sarmaş dolaş bir kadınla görerek kadının arabasının plakasının  resimlerini Volkan’a göndererek Volkan’ın arabasının bagajına bakmasını söyler. 
Doğum günü partisinde bir fırsatını bularak Volkan’ın aracının bagajına bakar. Burada buldukları ise onu şaşkına çevirir. Belediye Başkanının kızı Derin ile Kocası Volkan’ın ilişkisi olduğunu anlar. Bu olup bitenlerden ise yakın arkadaşları Mert, Bahar, Derya ve Serap’ın da haberinin olması ise onu iyice şaşkına çevirir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler