Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi Asya’nın Kocası Volkan Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Asya’nın Kocası Volkan Kimdir?

Sadakatsiz Dizisinde Caner Cindoruk Asya’nın Kocası Volkan karakterini canlandıran oyuncudur. Asya ile Mutlu bir evlilikleri ve bir oğulları vardır. Karısı Asya işinde başarılı bir doktordur. İş Adamı olan Volkan  karısı Asya’yı aldatmaktadır.
Aldattığı kişi ise kendisinden oldukça genç olan iş ortağının kızıdır. Bir gün iş ortağının ailesi ile birlikte yemekte iken Karısı Volkan kocasının kızları ile olan ilişkisini aileye anlatır. 
Genç kız Asya’ya tokat atarak masadan kalkar. Sadakatsiz Dizisi Volkan Karakterini canlandıran Caner Cindoruk dizide Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ile baş rollerde yer alan isimdir.
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Sadakatsiz Dizisi Volkan Gerçek Adı?

Sadakatsiz Dizisi Volkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Caner Cindoruk 17 Nisan 1980 Adana doğumludur. Tiyatro Bölümünü Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamladı.
Bir çok tiyatro, dizi ve filmde rol almıştır. Rol adlığı tiyatro oyunlarının yanı sıra bizzat yönettiği bir çok tiyatro oyunu bulunmaktadır. Oyuncunun yer aldığı bazı diziler ise şunlardır. 
2007 Kara Güneş Alişir
2008 Yaprak Dökümü Doktor Nazmi
2009 Hanımın Çiftliği Kemal
2011 Firar Nadir
2013 Ateş Altında Aşk
2016 İstanbul Sokakları Fırat
2016- Muhteşem Yüzyıl Kösem Silahtar Mustafa Paşa
2017 Kalk Gidelim
2017 Kadın Sarp/Alp

Sadakatsiz Dizisi Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sadakatsiz Dizisi Asya hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler