Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kim? Gerçek Adı

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kimdir?  

Sadakatsiz Dizisi Bahar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yeliz Kuvancı Başkent Ankara'da 28 Şubat 1987 yılında dünyaya gelmiştir.  Oyunculuk Bölümünü Beykent Üniversitesinde okuyan güzel oyuncu Sadakatsiz Dizisi Bahar rolü ile dizide yer alacaktır. Detaylar vipdizi.net farkı ile yazının devamında...

Sadakatsiz Dizisi Bahar Gelik karakteri ile dizide Tekirdağ'da doğmuş ve büyümüş 30 lu yaşlarda bir bayanı canlandırmaktadır. Üniversiteyi de doğup büyüdüğü şehirde Ekonomi alanında tamamlamıştır. 

Sadakatsiz Dizisi Mert karakteri ile evli olan Bahar severek evlenmiştir. Mutlu giden evliliklerinde çocukları olmayınca Bahar bu durumdan etkilenmeye başlamıştır. Dizinin ana karakterleri olan Asya ve Mert ile komşu olan Volkan ve karısı Bahar zaman zaman onları kıskanmaktadır. Mert Asya'dan övgü dolu sözler ile bahsedince Bahar'ın kıskançlığı ise oldukça hat safhaya çıkmaktadır. 

Sadakatsiz Dizisi Bahar Gerçek Adı? Yeliz Kıvancı Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Bahar rolünü canlandıran Yeliz Kıvancı 28 Şubat 1987 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara'lı olan Yeliz Kıvancı Beykent Üniversitesi mezunudur. 2010 yılında dizi kariyerine canlandırdığı İnci karakteri ile Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde başlamıştır. 

Bir yıl sonra ise Seni Bana Yazmışlar isimli dizide Zeynep rolü ile ekranlara gelmiştir.2012 yılında Nazlı rolünde oynadığı Böyle Bitmesin dizisi sonrasında Kocamın Ailesi dizisinde rol almıştır. Hangimiz Sevmedik isimli dizi sonrası son olarak Tutunamayanlar isimli dizide Ayşe karakteri ile ekranlara gelen oyuncu şimdilerde Sadakatsiz Dizisi Bahar rolünü canlandırmaktadır. 

Yeliz Kuvancı'nın Oynadığı diziler 

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (İnci) 
2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep) 
2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı) 
2014 – Kocamın Ailesi (Güneş) 
2016 – Hangimiz Sevmedik (Itır)
2020 – Tutunamayanlar (Ayşe) 
2020- Sadakatsiz (Bahar)

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kıyafet ve Elbiseleri 

Sadakatsiz Dizisi Bahar karakterini ile dizide yer alan Teliz Kuvancı'nın dizide giydiği elbise ve kıyafetler marka model ve fiyat bilgileri için yorum alanını kullanabilirsiniz. Sadakatsiz Bahar kolyesi, küpesi, ayakkabısı, çantası ve diğer aksesuarları bu bölümde yer alacaktır. 

Sadakatsiz Dizisi Bahar karakterini canlandıran Yeliz Kuvancı hakkında bilgiler verdiğimi yazımız burada sona erdi. Sadakatsiz Dizisi Derin ve Sadakatsiz Dizisi Selçuk karakterleri hakkında detaylara bağlantılardan ulaşabilirsiniz. 

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kim? Gerçek Adı


9 yorum for "Sadakatsiz Dizisi Bahar Kim? Gerçek Adı "

 1. Baharın son bölümde giydiği spor ayakkabılarinin markası nedir

  YanıtlaSil
 2. Bahar’ın 3. Bölümdeki altın kolyenin markası nedir? Ya da modelin bir adı var mıdır?

  YanıtlaSil
 3. Baharın altın kolyesi nerden acaba

  YanıtlaSil
 4. Bahar' ın altın kolyesi hangi marka?

  YanıtlaSil
 5. Bahar kolyesini nerden almıstır

  YanıtlaSil
 6. Baharın son bölümde giydiği kase montu hangi marka

  YanıtlaSil
 7. Baharın 29 aralıkta yayınlanan bölümde merti akşam yemeğine beklerken giydiği kıyafetin markası nerdir...uzun kollu kısa elbise desenli

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadakatsiz dizisinde Bahar’ ın giydiği krem / bej rengi kuşaklı kaban markası Ekol

   Sil
 8. Baharin hirka icindan giymis pijamami bilmam MW baskili 2 renkli unun markasini verabilirmisiniz

  YanıtlaSil