Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? Gerçek Adı

Sadakatsiz Dizisi Derin Kimdir? 

Sadakatsiz Dizisi Derin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melis Sezen İstanbul ilinde 2 Ocak 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Medya ve görsel Sanatlar üzerine eğitimlerini  Koç Üniversitesinde tamamlamıştır. 2016 yılında Hayat azen Tatlıdır dizisinde Asya rolünü canlandırmıştır. Siyah İnci Dizisinde Ebru karakteri ile ekranlara gelen Melis Sezen son olarak Ya İstiklal Ya Ölüm  dizisinde Nazan rolünde oynamıştır.
Sadakatsiz Dizisi Derin dizide  henüz daha 24 yaşında genç bir kızı canlandırmaktadır. Yurt dışında Moda Tasarım okuyan Derin evin tek kızı olduğu için oldukça şımarık büyümüştür. Babası oldukça saygın ve tanınan bir iş adamıdır. Sadakatsiz Derin kendi atölyesinde tasarımlar yapıp yaptığı tasarımları sosyal medyadan satıyor. Bu onun için sadece bir hobidir. 
Sadakatsiz dizisi Derin dizide rol alan ve Asya ile evli olan Volkan ile kaçak aşk yaşamaktadır. Asya ise kocası ile ilişkisi olduğunu öğrendiği Derin’i ailesi ile yemek yerken rezil eder ve hamile olduğunu ve kocası ile ilişkisi olduğunu Derin’in anne ve babasına söyler.

Sadakatsiz Dizisi Derin rolü ile dizide yer alan Melis Sezen’in rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Melis Sezen Yer Aldığı Diziler
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Asya)
2017 – Siyah İnci (Ebru)
2019 – Leke (Yasemin)
2019 – Sevgili Geçmiş (Deren)
2020 – Ya İstiklal Ya Ölüm (Nazan)
2020 – Sadakatsiz (Derin)

Sadakatsiz Dizisi Derin Kıyafet ve Elbiseleri 

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 7 Ekim’de ekranlarda olacak olan Sadakatsiz Dizisi Derin Kıyafet ve elbiseleri oldukça merak edilecektir. Derin genç ve güzel bir kız olarak dizide adeta şıklık içinde olacak bir karakterdir. 
Daha fazla mesaj
Sadakatsiz  Derin rolünü canlandıran Melis Sezen’in dizde giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı aksesuarlar, kullandığı çanta, ayakkabı marka model bilgileri için yorum alanını kullanabilirsiniz.
 

Sadakatsiz Dizisi Derin

Sadakatsiz Dizisi Derin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sadakatsiz Volkan hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler