Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kimdir? Gerçek Adı

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kimdir? 

Sadakatsiz Dizisi Selçuk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tarık Emir Tekin İstanbul 1997 doğumludur. Şevval Sam’ın oğlu olan Tarık Emir Tekin Sadakatsiz Dizisi Selçuk Dağcı rolünü canlandıracaktır. 1,84 m boyunda olan oyuncu aslen Kocaeli’lidir
Sadakatsiz Dizisi Selçuk Tekirdağ’da istenmeyen bir bebek olarak dünyaya gelmiştir. Annesi tarafından pek de istenen bir bebek değilmiş. Annesinin alkol ile sorunları bulunmaktadır. Annesi alkol aldığı için mahalleli tarafından dışlandığından dolayı içine kapanık birisi olmuştur. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Sadakatsiz Dizisi Selçuk dizide rol alan Sadakatsiz Nil karakterine aşıktır. Ancak bu aşkı saplantı boyutundadır. Müziğe de ilgi duyan Selçuk içine kapanık olduğundan dolayı ayrıca öfke problemi de yaşamaktadır. Sadakatsiz Dizisi Asya hakkında detaylar bağlantıda…

Tarık Emir Tekin Kimdir? Sadakatsiz Selçuk 

Sadakatsiz dizisinde Selçuk rolü ile ekranlara gelen oyuncu 1997 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Metin Tekin ile Şevval Sam’ın oğlu olan Tarık Emir Tekin Oxford üniversitesinden drama eğitimi almıştır. Amerika’da 3 yıl boyunca oyunculuk eğitimleri almıştır. 
Şimdilerde Sadakatsiz Dizisi Selçuk rolü ile Kanal D ekranlarında yer alan oyuncu daha önce  Blue TV ekranlarında yer alan  Çıplak isimli dizide rol almıştır. 
Sadakatsiz Dizisi Derin hakkında detaylı bilgiler için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Selçuk hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler