Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sadakatsiz Dizisi Serap Kim? Gerçek Adı

Sadakatsiz Dizisi Serap Kimdir? 

Sadakatsiz Dizisi Serap karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Olcay Yusufoğlu 1 Ocak 1988 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan oyuncu Oğlak Burcudur. Dizide 30’lu yaşlarda olan Serap Volkan’ın asistanıdır. Eskişehir’de vipdizi.net doğmuş ve orada büyümüştür. 
Kocası ile 10 yıl evli kalan Serap onunla birlikte İstanbul’da yaşamıştır. Geçinemeyen çift daha sora boşanmıştır. Sadakatsiz Dizisi Selen’in annesi olan Serap kocası Tarık ile boşansa da hale geçimsizlikleri devam etmektedir. Volkan‘ın asistanlık teklifini kabul ederek Tekirdağ’da yaşamaya başlamıştır. 

Sadakatsiz Dizisi Serap Gerçek Adı? Olcay Yusufoğlu Kimdir?

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Şimdilerde Sadakatsiz Dizisi Serap karakteri ile Kanal D ekranlarında yer alan Olcay Yusufoğlu , 1 Ocak 1988 tarihinde İzmir ilinde doğmuştur. Oğlak Burcu olan oyuncu Aslen İzmir’li olsa da Lise sonrası Ankara’da yaşamıştır. Liseye gidene kadar İzmir’de eğitimlerine devam eden oyuncu  lise sonrası Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim almıştır. “Es Es” dizisinde rol alarak kariyerine başlamıştır. 
Uzun soluklu diziler arasında yer alan Sakarya Fırat Dizisinde Yeter karakteri ile rol alan oyuncu Poyraz Karayel dizisinde bir doktoru canlandırmıştı. Son olarak Bizim Hikaye dizisinde Nihal karakterini canlandıran oyuncu 2020 yılında Sadakatsiz Dizisi Serap rolü ile ekranlarda.


Olcay Yusufoğlu Dizileri

2017- 2018 Bizim Hikaye / Nihal
2016 Cesur Yürek / Didem
2014-2015 Poyraz Karayel / Doktor
2013-2014 Fatih-Harbiye / Duygu
2013 Umutsuz Ev Kadınları
2009-2001 Sakarya Fırat / Yeter
2009 Es Es / Alaz
2007 Köprü / Gazeteci

Sadakatsiz Dizisi Serap Elbise ve Kıyafetleri 

Sadakatsiz Dizisi Serap rolü ile dizide yer alan Olcay Yusufoğlu’nun dizide giyeceği elbise ve kıyafetler ile çantası, gözlüğü ve takılarının marka model ve fiyat bilgileri hakkında merak ettiklerinizi yorum bölümünde sorabilirsiniz. 
Sadakatsiz Serap hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aynı dizide rol alan Bahar hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler