Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek Adı 

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek Adı Evrim Doğan hanımdır. sen Çal Kapımı Dizisinde Eda’nın halası rolü ile ekranlara gelecek olan Evrim Doğan dizide Ayfer karakterine hayat verecektir. Dizide Eda rolüne hayat veren Hande Erçel’in halası Ayfer karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan oyuncu hakkında detaylı bilgiler vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Sen Çal Kapımı Ayfer kimdir?

Yaz aylarında FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşması beklenen ve oyuncu kadrosu ile şimdiden merak konusu olan Sen Çal Kapımı dizisi 2020 yılı yaz ayları vip dizilerinden olacaktır. Dizinin ana karakterlerini Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in canlandırmaktadır. Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın üstlendiği dizide başarılı oyuncu  Evrim Doğan  Eda’nın halası Ayfer’i canlandıracak. 

Evrim Doğan kimdir? (Sen Çal Kapımı Ayfer)

Sen Çal Kapımı Ayfer karakterini canlandıran Evrim Doğan 5 Eylül 1977 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Anadolu üniversitesi devlet konservatuvarında tamamlamıştır. Cennet Mahallesi ile başlayan oyunculuk deneyiminde bir çok proje yer almaktadır. Evrim Doğan uzun boyu ile  (1.72 metre) dikkat çeken oyuncularımızdan dır. 52 kilo ve Başak burcudur.

Evrim Doğan Rol Aldığı Diziler ve filmler:

2016 yılında Nermin karakteri ile Gülüme Yeter dizisinde rol alan oyuncu 2 yıl sonra Şeyma karakteri ile Bizim Hikaye isimli dizide rol almıştır. O dönemlerde konuk oyuncu olarak Kadın dizisinde oynayan Evrim Doğan 2018 yılında Aşk Bu mu ve aynı yıl Bartu Ben isimli projelerde oynamıştır. İzleyenlerin Kardeş Çocukları dizisinden Lebriz karakteri ile hatırlayacağı oyuncu 2020 yılında Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer karakterini canlandıracaktır. 

2020 – Sen Çal Kapımı (Ayfer)
2019 – Kardeş Çocukları (Lebriz)
2018 – Bartu Ben (Eczacı)
2018 – Aşk Bu Mu?
2017 – Kadın (Konuk Oyuncu)
2018 – Bizim Hikaye (Şeyma)
2016 – Gülümse Yeter (Nermin)

Sen Çal Kapımı Eda’nın halası Ayfer karakterini ve bu karakteri canlandıran Evrim Doğan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.  Dizinin yazlık bir dizi olması sebebi ile 2020 yılı moda yazlık kıyafetlerinin de bol bol dizi oyuncuları tarafından tanıtılması tahmin edilmektedir.
Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek Adı
Evrim Doğan kimdir? (Sen Çal Kapımı Ayfer)

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer’in giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takıların marka model ve fiyat bilgilerini bu bölümden sorabilirsiniz. Oyuncu ve karakteri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu hakkında merak edilen tüm konulara buradan ulaşabilirsiniz….
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
class='yasr-vv-bottom-container' style='display:none'>
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler