Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Kim? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Kim? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Efe Akman karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ali Ersan Duru Başkent Ankara’da 19 Eylül 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Uzun boyu ile dikkat çeken oyuncu 1.90 metre  boyundadır. Üniversite öncesi eğitimlerini Ankara ilinde tamamlayan oyuncu Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Maliye okumuştur. Sen Çal Kapımı Dizisinde Efe Akman rolü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Ersan Duru dizide mimar rolü ile ekranlara gelebilir.
Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Peyzaj Mimarı olarak dizide yer alacak. Selin kendisi ile evlenmekten vazgeçen Ferit’ten sonra Serkan’ın etrafından ayrılmayınca Efe’de her fırsatta Eda Yıldız’a yaklaşmaya çalışacak. Ona birlikte içmek için kahve alan Efe ile Serkan arasında oldukça çekişme yaşanacağa benziyor. 
Sen Çal Kapımı Efe Akman rolü ile ekranlara gelen Ali Ersan Duru Bugünün Saraylısı isimli dizide Fatih karakteri ile dizide yer almıştı. Aşk Zamanı dizisinde canlandırdığı Fikret karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Şahane Damat isimli komedi dizisinde Mehmet rolünü canlandırmıştı. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Kim? Gerçek Adı
Aşk Zamanı isimli dizide ise Fikret rolünü canlandırmıştı. Tarihi dizilerde de oynayan ve büyük bir başarı gösteren Ali Ersan Duru Diriliş Ertuğrul Dizisinde canlandırdığı Beybolat Bey ile dizide bir dönem adeta başrol oynadı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Ferhat Kılış karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Akman rolünü oynayacaktır. 
 
Ali Ersan Duru Yer Aldığı Diziler
Bugünün Saraylısı (Fatih Soysal)
Aşk Zamanı (Fikret)
Şahane Damat (Mehmet)
Kalbimin Sultanı (2. Mahmud)
Diriliş Ertuğrul (Beybolat Bey)
Sen Anlat Karadeniz (Ferhat Kılıç)

Sen Çal Kapımı Efe Akman Kimdir?

Efe Akman dizide muhtemelen başarılı bir mimar olarak yer alacak yada Serkan Bolat’ın babasına ait olan Holding ile iş ortaklığı yapacak karaktr olabilir. Dizide geçen bölümde  İtalya’ya gitmek isteyen Eda’ya Serkan engel olmuş ve ona aşkını ilan etmişti. Eda ise günlerce beklediği bu aşk ilanına karşılık vererek Bursunu bir yıl dondurur. Diğer yandan ise Ferit Selin’i nikah masasında yapamam diyerek öylece bırakır. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Kim? Gerçek Adı
Bu arada Serkan’ın babası ise sahte nişan olayını duyar ve bu duruma oldukça sinirlenir. Diğer yandan Ceren Pırıl’a her şeyi anlatarak Engin’in ona aşık olduğunu söyler. Serkan’ın babası Alptekin bey ise yıllar önce mütahitin hatası sonucu ölen kişinin kızının Eda Yıldız olduğunu öğrenir. Bu duruma oldukça şaşıran Alptekin Serkan ve Eda’nın ilişkisine karşı çıkar. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Efe Akman karakterini canlandıran Ali Ersan Duru hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. vipdizi.net olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan diğer oyuncular hakkında bilgi almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler