Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı

Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kimdir? 

Şeref Sözü Dizisi Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sıla Korkmaz 19 Ekim 1995 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesinde Psikoloji Okumaktadır. 

Tiyatro oyuncusu olan Sıla Kormaz daha önce Yakaranlar isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. Müzikal eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlayan Sıla Korkmaz Şeref Sözü Dizisi Zeynep rolünü canlandıracaktır. Tümay Özokur Menajerlik oyuncusudur. 
Şeref Sözü Zeynep Gerçek Adı  
İlk bölümü ile 14 Ekim akşamı Show ekranlarında yayınlanacak olan Şeref Sözü Adabeyli Adası‘nda çekimlerinin büyük kısma yapılacak olan dizide ilk ekran tecrübesi olacak olan Sıla Korkmaz dizide Zeynep rolünü canlandıracak. 
Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı
Şeref Sözü Dizisi Zeynep rolünü canlandıran Sıla Korkmaz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sıla Korkmaz’a Şeref Sözü dizisinde başarılar diliyoruz.
silalaylom kullanıcı ismi ile İnstegramda yer alan Sıla Korkmaz’ın yazımızı kaleme aldığımız 13 Ekim 2020 tarihinde 2933 takipçisi bulunmaktdır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler