Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şeref Sözü Dizisi Adabeyli Adası Nerede Nasıl Gidilir?

Şeref Sözü Hangi Adada Çekiliyor?

ekranların yeni dizilerinden birisi olan Şeref Sözü dizisi çekimleri Kalem Adasında yapılmaktadır. İlk bölümü 14 Ekim akşamı izleyenler ile buluşacak olan dizi çekimi için Kalem Adası tercih edilmiş. Çarşamba akşamı güçlü diziler ile reyting mücadelesi verecek olan Şeref Sözü dizisinde Kelam Adasında çekimleri yapılmaktadır. İşte detaylar…

Şeref Sözü Adabeyli Adası Nerede? Nasıl Gidilir

Şeref Sözü Dizisi Adabeyli Adası olarak dizide ismi geçen yer  İzmir’in Dikili İlçesi sınırları içinde bulunan  Kalem Adasıdır. Dizide ismi geçen Adabeyli Konağı ile uyumlu olması açısından senaryo gereği Kalem adasının ismi  Adabeyli adası olarak  dizide yer aldığını tahmin edilmektedir. 
Şeref Sözü dizisinde ismini sıklıkla duyacağımız Adabeyli konağı Kalem Adası üzerinde yer almayabilir. Çünkü bu ada küçük bir ada ve üzerinde çok fazla yerleşim yeri bulunmuyor. Tabi bunlar sadece bizim tahminlerimiz….

İzmir ili merkezine oldukça uzak olan Kalem Adası Dikili İlçesi sınırları içinde yer alan Bademli Köyü sınırlarında yer almaktadır. Bademli Köyü ise Dikili Merkeze 10 km uzaklıkta yer almaktadır. 
 

Şeref Sözü Adabeyli Adasına Nasıl Gidilir
Ankara Bademli arası yaklaşık olarak 8.5 saat
İzmir Bademli arası yaklaşık olarak 2 saat.
Ayvalık Bademli arası yaklaşık olarak 1 saat.

Şeref Sözü Adabeyli Konağı Nerede?

Şeref Sözü dizisinde ismi sıklıkla geçecek olan ve merak edilecek olan konak dizinin çekimlerinin yapıldığı Kalem adasında yer almıyor. İzmir ilinde bulunan bu konakta çekimlerin büyük bir kısmı yapılırken diğer kısımlar ise ada da ve İzmir ilinin çeşitli semtlerinde yapılmaktadır. 
Şeref Sözü Adabeyli Konağı Nerede?
Bademli de Fame Beach, Pissa Plajı, Kayra Beach, Killik Koyu, Zindancık Koyu ve Hayıtlı Koyu plajları  yer almaktadır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler