Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şeref Sözü Dizisi Beyrutlu İsra Kim? Gerçek Adı

Şeref Sözü Beyrutlu İsra Kimdir?

Şeref Sözü Dizisi İsra rolünü Sude Zülal Güler canlandırmaktadır. 25 Ağustos 2001 doğumlu olan oyuncu Üsküplü’dür. Dizide Tolgahan Sayışman ile birlikte başrollerde rol alacak olan Sude Zülal Güler Beyrutlu İsra rolü ile dizide yer alacak olan isimdir. Dizide İsra ile Cihan Adabeyli Beyrut’tan çıkmak için mecburi bir evlilik yapmak zorunda kalmışlardır. 
Verdiği sözden dolayı İsra’yı korumak adına yaptıkları Cihan’ın kendi mutluluğunu engelleyecektir. Şeref Sözü Yasemin ile kısa bir zaman sonra düğünleri olacak olan Cihan Adabey’linin Beyrut’ta İsra ile vlenmek zorunda olması şüphe yok ki en çok Yasemin’i üzecektir. 
Şeref Sözü Dizisi İsra güzel ve çekici aynı zamanda iyi kalpli birisidir. Şan Şöhret gösteriş ve para pulda gözü yoktur. Şeref Sözü İsra rolünü canlandıran Sude Zülal Güler hakkında detaylar yazımızın devamında….

Sude Zülal Güler Kimdir? (Şeref Sözü İsra) 

Şeref Sözü İsra rolü ile dizide yer alan Sude Zülal Güler Makedonya’da 25 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 19 yaşında olan oyuncu 165 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Lise eğitimini Cengiz Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 
Kariyerine  Çınar dizisi ile başlayan Sude Güler  Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl ve İsimsizler dizilerinde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde  Ayşe Sultan rolü ile dizide yer almıştır. Mayıs Kraliçesi isimli dizide ise Pınar rolünü canlandırmıştır.
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

İsimsizler dizisinde Biruske karakterini oynayan oyuncu son olarak 2018 yılında Keşif isimli filmde rol almıştır. Bu filmde Esma karakteri ile başrol oynamıştır. 

Şeref Sözü Dizisi İsra Kıyafet ve Elbiseleri 

Şeref Sözü Dizisi İsra rolü ile ekranlara gelen Sude Zülal Güler dizide giyeceği elbise ve dizi kıyafetleri ile kombinler oldukça merak edilmektedir. 
Şeref Sözü İsra elbise takı ve aksesuarlarının marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili merak ettiklerinizi bu alandan sorabilirsiniz. İsra’nın taktığı güneş gözlüğü küpesi ve kolyesi ile ilgili detaylar vipdizi.net adresinde yer alacaktır. 
Şeref Sözü İsra hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Şeref Sözü Dizisi Adabeyli Adası Nerede merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler