Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Şeref Sözü Dizisi Hicran Kimdir?

Şeref Sözü Dizisi Hicran Kimdir?


Şeref Sözü Dizisi Hicran karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nazlı Can Çetin Miss Turkey 2019 finalistlerinden birisidir. Uzun boyu ile dikkat çeken Nazlı Çetin 1,76 metre boyundadır. 

Eğitimlerini Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okumaktadır. 2019 yılında yapılan yarışmada 20 finalist arasına kalmayı başaran Nazlı Can Çetin Şeref Sözü Dizisi Hicran rolü ile ekranlara gelecek olan isimdir. 

Şeref Sözü Dizisi Hicran Kimdir?

14 Ekim akşamı ilk bölümü ile izleyenler ile buluşacak olan Şeref Sözü Hicran rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncunun dizide nasıl bir karakter olduğu şimdilik bilinmiyor. Güzel oyuncu Nazlı Çetin'in ilk dizi tecrübesi ise Şeref Sözü dizisi ile olacak. 

Şeref Sözü Hicran

Şeref Sözü Hicran rolü ile dizide yer alan Nazlı Çetin Ajans Tuba Taçan menejerlik oyuncusudur. nazcetnn kullanıcı ismi ile instegramda yer alan oyuncunun 13 Ekim 2020 tarihi itibari ile takipçi sayısı 11 bin civarındadır. 

Sizlere daha önceki yazımızda Şeref Sözü Adabeyli Adası hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Dizinin çekimlerinin bir kısmı bu adada yapılırken bir kısmı ise İzmir ilinin değişik semtlerinde yapılacaktır. 

Şeref Sözü Hicran Kimdir?

Dizide usta oyuncuların yanı sıra ilk dizi tecrübesi olan isimlerde yer almaktadır. Bu oyunculardan birisi de Şeref Sözü Zeynep karakteridir. 

Yorum Gönder for "Şeref Sözü Dizisi Hicran Kimdir?"