Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şeref Sözü Dizisi Nejat Kimdir?

Şeref Sözü Dizisi Nejat Kimdir?

Şeref Sözü Dizisi Nejat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Görkem Türkeş 7 Nisan 1983 Ankara doğumludur. Bir Çocuk Sevdim dizisinde Nejat karakterlerine hayat veren oyuncu Görkem Türkeş daha önce Her Şeye Rağmen, Toprağın Çocukları, Mavi Dalga O Hayat Benim, Tatar Ramazan dizilerinde rol akmıştır.
Yakın zamanda ise İsimsizler dizisinde Şirvan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Görkem Türkeş  Mavi Dalga ve Toprağın Çocukları filmleri Altın Portakal kazanmıştır.
Şeref Sözü Dizisi Nejat Kimdir?
İlk okulu Hakkari’de tamamlamış ardından orta okulu ve liseyi Balıkesir’de tamamlamıştır. 2003<2004 yılları arasında Ankara Akademi Medya İletişim Bilimleri Sahne Sanatlarında oyunculuk eğitimi almıştır.
Şeref Sözü Dizisi Nejat Kimdir?

Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra Diksiyon ve dublaj eğitimi aldı. Sonrasın da Balıkesir’de Darama eğitmenliği yapmıştır.
2009 yılında İngilterede University of Gloucestershire’de eğitim akmıştır. Başarılı oyuncu Gürkan Türkeş Türkiye’ye döndükten sonra Çarıklı Kovboylar, Hırsız ve Nasrettin Hoca oyunlarında rol almıştır.
Şeref Sözü Dizisi Nejat karakterini canlandıran Görkem Türkeş hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Şeref Sözü Dizisi Dilber hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.