Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şeref Sözü Dizisi Yasemin Kim? Gerçek Adı

Şeref Sözü Dizisi Yasemin Kimdir?

Şeref Sözü Dizisi Yasemin rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Öykü Çelik’dir. Şeref Söz Dizisinde Yasemin karakterini canlandıracak olan Öykü Çelik İstanbul ilinde 13 Temmuz 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro Bölümü eğitimlerini Bilkent Üniversitesinde almıştır. 
Öykü Çelik Konuk oyuncu olarak ilk kez Selena isimli dizide 2006 yılında Eda karakteri ile ekranlara merhaba diyen oyuncu 2 yıl sonra Akasya Durağı isimli dizinin yanı sıra Cin Geçidi isimli sinema filminde rol almıştır. Şeref Sözü Oyuncu Kadrosu için burayı ziyaret edebilirsiniz. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Akasya Durağı isimli dizide canlandırdığı Gözde karakteri ile ekranlara gelmiştir. 2013 yılında Romantik Komadi 2 filminde Hande rolünü canlandırdı. 2015 yılında Poyra Karayel isimli fenomen dizide Defne rolü ile ekranlara geldi. 
Fox ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da Yeter karakteri ile başarılı bir asker rolü ile ekranlara gelen Öykü Çelik Son olarak tarihi dizi Diriliş Ertuğrul’da Sırma Hatun rolünü canlandırmıştı. Oyuncunun yer aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
2009 Kasaba Zehra
2010 Gönülçelen Nazar
2011 Nuri Reyna
2012 Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam Çeşmidil
2012 Benim için Üzülme Bahar
2014 Ağlatan Dans Begüm
2014 Yeşil Deniz Sedef
2015 Poyraz Karayel Dafne
2015 Darbe
2016 Hayat Sevince Güzel Emine
2017 Savaşçı Astsubay Yeter Alayunt
2019 Diriliş Ertuğrul Sırma Hatun

Şeref Sözü Dizisi Yasemin Kıyafet ve Elbiseleri 

Şeref Sözü dizisi Yasemin karakterini canlandıran Öykü Çelik Şeref Sözü dizisinde giydiği elbise ve kıyafetler ile aksesuarları ayakkabı ve takıları marka model ve fiyat bilgileri hakkında yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 
Şeref Sözü Dizisi Yasemin Kim? Gerçek Adı
Şeref Sözü Yasemin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Şeref Sözü Adabeyli Adası Nerede sorununun cevabı için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler