Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sol Yanım Dizisi Barbar Kim? Gerçek Adı

Sol Yanım Barbar Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri, Yaşı, Boyu, Kilosu, Oynadığı Diziler Hakkında Detaylara Haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Sol Yanım Dizisi Barbar karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Emre Dinler’dir. Star ekranlarında yakın bir zamanda başlaması beklenen Sol Yanım Dizisi Emre Dinler Barbar rolü ile ekranlara gelecek olan isim oldu. Tahir karakteri ile Söz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Emre Dinler Sol Yanım Barbar karakterini canlandıracaktır.  
Karakter olarak net bir bilgi yer almasa da lakabından da anlaşılacağı üzere tehlikeli ve acıması olmayan birisi olacaktır Barbar karakteri. Dizide bir de köpeği olabilir. 
Sol Yanım Dizisi Barbar

Sol Yanım Barbar Gerçek Adı Nedir?

Sol Yanım Dizisi Barbar rolü ile ekranlara gelen Emre Dinler Aslen Hatay İli, Kırıkhan İlçesindendir. Şimdilerde 20 li yaşlarda olan oyuncu yakışıklılığı ve uzun boyu ile dikkat çekmektedir. 2013 yılında düzenlenen de Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. 
Emre Dinler oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk olarak sevilen askeri dizi Söz dizisi kadrosunda yer almıştır. Söz dizisinde canlandırdığı Tahir karakteri ile ekrana gelen oyuncu 2018 yılında Gülperi Dizisinde rol almıştır. 
Emre Dinler  1.90 cm boyu ile uzun boylu oyuncularımız arasında yer almaktadır. , Buğday tenli oyuncu yeşil gözlüdür. ph7entertainment ajans oyuncusudur. dinleremre kullanıcı ismi ile instegram hesabı vardır. 
 
Sol Yanım Dizisi Barbar karakterini canlandıran Emre Dinler hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Sol Yanım Barbar Kim
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.