Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uyanış Dizisi Melih Tapar Kim? Gerçek Adı

Uyanış Dizisi Melih Tapar Kimdir?  

Uyanış Selçuklu Dizisi Tapar Melih Tapar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ali Gözüşirin’dir. Melihşah ve Tacettin Seferiye hatunun oğludur. Trt ekranlarında yayınlanan Uyanış Dizisi vipdizi.net den izlenir. Tapar karakteri Sencer ile baba bir anne ayrı kardeştirler. Ancak uzun bir süre birbirleri ile kardeş olduklarından Melih Tapar’ın haberi yoktur.
Babası Melih Tapar ve henüz nerede ve nasıl yaşadığını bilmediği diğer oğlu Sencer’i obaya gönderir. Sultan ise Hace’den oğlunun kim olduğu öğrenmek ister.  Melih Tapar kardeşi olduğunu bilmediği Sencer ile ilk cengine ise oba dönüşü düştükleri pusuda birlikte cenk ederler. 

Uyanış Dizisi Melih Tapar Gerçek Adı Ne?

Uyanış Dizisi Melih Tapar rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ali Gözüşirin  1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. Uluslar Arası ilişkiler bölümünü İstanbul Gelişim Üniversitesinde okumuştur. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Ali Gözüşirin dizi kariyerine ilk olarak Ufak Tefek  cinayetler dizisinde rol almıştır. Her Yerde Sen isimli dizi de rol alan oyuncunun yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Melih Tapar olmuştur. 

 Gerçek Tarihte Melih Tapar Kimdir?

Gerçek tarihte Melih Tapar Sultan Melihşah ve Tacettin seferiye hatun’un oğludur. 511 yılında büyük bir olayda öldüğü rivayet edilir. www.vipdizi.net
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler