Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Uyanış Selçuklu Dizisi Yorgos Kimdir? Tarihte Yorgos

Uyanış Selçuklu Dizisi Yorgos Kimdir? Tarihte Yorgos 

Uyanış Büyük Selçuklu Yorgos karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nik Xhelilaj 5 Mart 1983 yılında dünyaya gelmiştir.  Arnavut kökenli bir oyuncudur. Uyanış Dizisi Bizans Komutanı rolü ile dizide yer alan Yorgos kılıç ve ok kullanmada usta ve cesur bir komutandır. www.vipdizi.net Tirana Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Avrupa’da ve Arnavutluk’ta önemli projelerde rol almıştır. 

Şimdilerde Uyanış Dizisi Yorgos rolünü canlandıran  Nik Xhelilaj  2012 yılında Her Sevda Bir Veda ve Kayıp Şehir  isimli dizilder oynamıştır. Boran karakteri ile Nefes Nefese isimli dizide rol almıştır. Uyanış Dizisi Turna Hatun Hakkında detaylar için bağlantıyı tıklayınız.

Tarihi dizilerden olan Payitaht dizisinde Marco karakteri ile yer alan oyuncu 188 cm boyunda ve 85 kilo ağırlığındadır. Oyuncunun instegram hesabı ise https://www.instagram.com/p/CF2Q47OHyYO/

Uyanış Selçuklu Dizisi Yorgos Kimdir? Tarihte Yorgos


Kuruluş Selçuklu Dizisi Bizans Komutanı Andreas karakteri hakkında detaylara vipdizi.net farkı ile bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Uyanış Dizisi Trt ekranlarında Pazartesi akşamlarına renk katmaya devam ederken dizideki karakterler de yavaş yavaş netleşmeye başladı. 

Yorum Gönder for "Uyanış Selçuklu Dizisi Yorgos Kimdir? Tarihte Yorgos "