Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uyanış Selçuklu Sencer ve Babası Ne Zaman Kavuşacak?

Uyanış Selçuklu Dizisi Sencer ve Babası Kavuşacak mı? 

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Sencer ve Babası Sultan Melih Şah’ın 3. bölümde kavuşup kavuşmayacakları merak konusu oldu. Tarihi dizi ilk iki bölümü geride bırakırken vipdizi.net hayranları tarafından oldukça beğenildi. 
Uyanış Dizisi 5 Ekim akşamı yaklaşık iki saat boyuncu reklamsız olarak kesintisiz bir şekilde izleyenler ekran başına kilitledi. dizi hayranları ise Sencer ve Babasının kavuşup kavuşmayacağı konusunda vipdizi.net hayranları ikiye bölündü.

Daha fazla mesaj
Uyanış Dizisi 2. bölüm sonunda Sultan Melih Şah oğluna kavuşmaya bir kapı uzaklığında bulunurken bu zaman kadar oğlunu saklayan hacı ise görevini idamı uğruna bıraktığını ve kefeninin başında sarılı olduğunu söyledi. Sultan Melih Şah diğer odada bulunan oğlu Sencer’e kavuşmak istese de devletin bekası için söylenenler kulaklarında çınladı. 
Dizi Hayranlarından bazıları Sultan Melih Şah’ın oğlu Sencer’i 3. Bölümde göreceğini savunurken diğer bölümü 3. bölümde görmeyeceğini ve ilerleyen bölümlerde bu kavuşmanın gerçekleşeceği tahmininde bulunda. 
Peki Sizin Tahmininiz Nedir? Lütfen Yorum Alanından Tahminlerinizi Yapınız….
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler