Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uyanış Dizisi Zenon Kim? Tarihte Var mı?

Uyanış Dizisi Zenon Kim? Tarihte Var mı?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi son bölümde ekranlara  Zenon isminde yeni bir karakter dahil oldu. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen tarihi dizi Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi  Zenon karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mete Deran şimdilerde  28 yaşındadır. Oyunculuk eğitimlerini Beykent Üniversitesinde tamamlamıştır. Daha sonrasında ise Sadri Alışık Kültür Merkezinde eğitimlerine devam etmiştir. 
Uyanış Selçuklu Dizisi Zenon karakteri ile tarihi dizide rol alan Mete Deran dizi kariyerine ilk olarak 2016 yılında rol aldığı Kalbimdeki Deniz isimli dizide rol almıştır. Bir yıl sonra ise Anne isimli dizide rol almıştır. Aynı yıl Kalp Atışı isimli dizide oynamıştır. 
Uyanış Dizisi Zenon Kim? Tarihte Var mı?

Daha fazla mesaj
Mete Deran 2018 yılında Meryem isimli dizi de rol aldıktan sonra yine bir tarihi dizi olan Cihan Fatihi dizisinde rol almıştır. Fenomen Dizisi Kuruluş Osman’da Çetin Alp rolü ile karşımıza çıkan oyuncu şimdilerde Uyanış Selçuklu Dizisi Zenon rolünü canlandırmaktadır. 
Uyanış Dizisi Zenon rolündeki oyuncunun tarihte yaşayan karakterlerden olduğunu düşünmüyoruz. Tarihi dizilerde ana karakterler genellikle tarihte yaşamış kişiler olsa da yan karakterler genellikle senaryolar gereği oluşturulmuştur. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler